Rapid Transfer nedir ve onu neden kullanmalıyım?

Rapid Transfer nedir?

Rapid Transfer, Paysafe Grubunun bir parçası olan anında banka transferiyle ödeme seçeneğidir. Rapid Transfer sayesinde, internet bankacılığı giriş bilgilerinizi kullanarak banka hesabınızdan anında para yükleyebilirsiniz.

                   

Rapid Transfer güvenli mi?

Rapid Transfer, en güvenli çevrimiçi ödeme yöntemlerinden biridir – bankanızın sunduğu mevcut en yüksek güvenlik standartlarının tümünden yararlanırsınız. Bankanızın güvenlik mekanizmaları ve gereken kimlik doğrulaması, dolandırıcılığa karşı size korur. İnternet bankacılığı bilgileriniz, asla kaydedilmez ve bankanız tarafından tamamen şifrelenmiş kalmaya devam ederi. Rapid Transfer ile gerçekleştirilen tüm işlemler, SSL güvenliğine sahiptir ve VeriSign (Norton Secure) korumalıdır.

 

Rapid Transfer nasıl kullanılır?

Rapid Transfer ile ödeme yapmak için yalnız, sıradan banka transferlerinde kullandığınız internet bankacılığı giriş bilgileriniz gereklidir.

Rapid Transfer ilk önce giriş yapmanızı ve ardından gerekirse, SMS, OTP veya Mobile App gibi araçlarla onaylamanızı isteyecek. Ödeme başlatmadan önce bu araçların kullanmaya hazır olduğundan emin olmalısınız.

Rapid Transfer ile yapılan banka transferi tamamlanınca paralar, anında yüklencektir.