Paysafecash nedir ve nasıl çalışır?

Paysafecash*, Skrill hesabınıza para yatırmanıza veya online nakit ödeme yapmanıza olanak sağlar. Bir banka hesabınızın veya kredi kartınızın olması gerekmez, bu nedenle kolay ve erişilebilir bir ödeme yöntemidir. Ödeme, Paysafecash sitesinde kolayca bulabileceğiniz bir satış noktasında barkod ile yapılır.

Paysafecash ile para yatırmak için, aşağıdaki adımları takip edin:

    1. Hesabınızın PARA YATIR kısmından Paysafecash’e tıklayın.

    2. Tutarı girin ve DEVAM’a tıklayın.

    3. İşleminizin özeti ekranda belirecektir. Devam etmek için PAYSAFECASH’E GİT üzerine tıklayın.

    4. Ödemeyi tamamlamak için Paysafecash sitesine yönlendirileceksiniz.

A screenshot of a cell phone

Description automatically generated

Not:

  • Barkod almak ve ödemeyi tamamlamak için, Paysafecash hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir. Hesabınız yoksa size kayıt olma seçeneği sunulur. Zaten bir mypaysafecard hesabınız varsa, mypaysafecard giriş bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. İşlemin başarılı olabilmesi için, Skrill cüzdanınız ve Paysafecash / mypaysafecard hesabınız aynı ülkede kayıtlı olmalıdır.
  • Bir ödeme noktasında işlemi tamamlamak için 72 saatiniz olacaktır. 
  • Güvenlik nedeniyle, Skrill cüzdanınıza sadece tek bir Paysafecash / “mypaysafecard” hesabı kullanarak para yatırabilirsiniz, birden fazla hesap kullanamazsınız.

 

Paysafecash ile para yatırmak ne kadar sürer?

Para Skrill hesabınıza ödeme işlemi tamamlanır tamamlanmaz geçer. Bazı nadir durumlarda, işleminizin gerçekleşmesi 2 iş gününe kadar uzayabilir.

 

Limitler ve ücretler nedir?

Herhangi bir para yatırma seçeneğinin limitlerine hesabınızın PARA YATIR kısmından bakabilirsiniz. İlgili para yatırma seçeneğine tıklayarak, hesap statünüze ve para yatırma denemelerinize göre para yatırma limitlerinizi görebilirsiniz. 

Paysafecash / “mypaysafecard” hesabınızın doğrulama durumuna göre Paysafecash tarafından ek limitler uygulanabilir.

Para yatırma ücretlerine ÜCRETLER sayfamızdan veya hesabınızın PARA YATIR kısmından bakabilirsiniz.

İşlem para birimi kayıt ülkenize göre değişir.


 

*Bu hizmet şu anda sadece seçili ülkelerde sunulmaktadır. Skrill hesabınızda bu seçeneği görüyorsanız, bu sizin bu hizmetten yararlanabileceğiniz anlamına gelir.