Kripto Para Birimleri Nasıl Çalışır?

Kripto Para Birimi* işlemi özelliği ile, İtibari veya Bitcoin bakiyenizle mevcut para birimlerinden biri veya daha fazlası arasında işlem yapabilir ve fiyat dalgalanmalarından kar elde edebilirsiniz:

Bir anlık, şartlı veya tekrarlayan emir oluşturarak bir dönüştürme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca belli bir fiyat seviyesine ulaşıldığında bilgilendirilmek üzere bir uyarı oluşturmanız da mümkündür.

KRİPTO bölümünün PİYASALAR sekmesinden desteklenen tüm kripto para birimlerine, bunların gerçek zamanlı fiyatlarına ve 24 saatlik fiyat yüzdesi değişimlerine bakabilirsiniz. Bu sizin dönüştürme işleminizin para birimini, zamanını ve fiyatını en iyi şekilde seçebilmenize yardımcı olacaktır.

* Resmi büyütmek için tıklayın

Her zamankinden daha pratik – takip etmek istediğiniz kripto para birimlerinden oluşan kendi listenizi hazırlayabilirsiniz. İzleme listesi adındaki bu özellik KONTROL PANELİ sekmesinde bulunur.İzleme listenize İŞLEMLER sekmesindeki fiyat çizelgesinde bulunan yıldız simgesine tıklayarak para birimleri ekleyebilirsiniz.Bir kripto para birimini kaldırarak listenizi yönetebilirsiniz – İzleme listesinin çöp sepeti simgesi bunun içindir.

* Resmi büyütmek için tıklayın

Ayrıca KONTROL PANELİ sekmesinden oluşturmuş olduğunuz uyarıları, şartlı ve tekrarlanan emirlerinizi takip edebilir ve yönetebilir, en son işlemlerinizi görebilirsiniz.

 

* Resmi büyütmek için tıklayın

Bir dönüştürme işlemini, dönüştürmek istediğiniz kripto para biriminin yanındaki İŞLEM düğmesine tıklayarak veya hesabınızın KRİPTO bölümündeki İŞLEM sekmesinden başlatabilirsiniz.

Cüzdanınızda kripto para bulunduğunda, coinleri seçebilir ve bunları arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Ayrıca Kripto Bir Arkadaşa Öner Programı sayesinde ödül de kazanabilirsiniz..

 

Not:

  • Mevcut kripto para birimlerinden bazıları (XTZ, DSH, KNC) sadece Bitcoin ile değiştirilebilir..
  • Tüm kripto para birimi işlemleri Skrill hesabınızın İŞLEMLER bölümünden görülebilir. Görüntülemek için, İŞLEMLER bölümündeki Hesap sekmesinde bulunan açılır menüden ilgili para birimini seçin.
  • Kripto para birimi işlemleri geri iade edilmez ve dönüştürme işlemi sırasındaki orijinal hesaba geri döndürülemez.  

 

Bir satıcıya veya kripto işlem platformuna kripto para gönderebilir miyim?

Şu anda bir satıcıya veya kripto işlem platformuna kripto para gönderemezsiniz.

 

 

*Bu hizmet şu anda sadece seçili ülkelerde sunulmaktadır. Skrill hesabınızda bir Kripto bölümü görüyorsanız, bu sizin bu hizmetten yararlanabileceğiniz anlamına gelir.