Kripto Para Birimleri Nasıl Çalışır?

Kripto Para Birimi* işlemi özelliği ile, İtibari veya Bitcoin bakiyenizle mevcut para birimlerinden biri veya daha fazlası arasında işlem yapabilir ve fiyat dalgalanmalarından kar elde edebilirsiniz:

Bir anlık, şartlı veya tekrarlayan emir oluşturarak bir dönüştürme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca belli bir fiyat seviyesine ulaşıldığında bilgilendirilmek üzere bir uyarı oluşturmanız da mümkündür.

Hesabınızın KRİPTO bölümündeki KONTROL PANELİ sekmesinden desteklenen kripto paralara, bunların gerçek zamanlı fiyatlarına ve 24 saatlik fiyat yüzdesi değişimlerine bakabilirsiniz. Bu sizin dönüştürme işleminizin para birimini, zamanını ve fiyatını en iyi şekilde seçebilmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca oluşturulmuş uyarılarınıza, şartlı ve tekrarlanan emirlerinize bakabilir ve bunları yönetebilirsiniz.

 

* Resmi büyütmek için tıklayın

Bir dönüştürme işlemini, dönüştürmek istediğiniz kripto para biriminin yanındaki İŞLEM düğmesine tıklayarak veya hesabınızın KRİPTO bölümündeki İŞLEM sekmesinden başlatabilirsiniz.

Cüzdanınızda kripto para bulunduğunda, coinleri seçebilir ve bunları arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Ayrıca Kripto Bir Arkadaşa Öner Programı sayesinde ödül de kazanabilirsiniz..

 

Not:

  • Mevcut kripto para birimlerinden bazıları (XTZ, DSH, KNC) sadece Bitcoin ile değiştirilebilir..
  • Tüm kripto para birimi işlemleri Skrill hesabınızın İŞLEMLER bölümünden görülebilir. Görüntülemek için, İŞLEMLER bölümündeki Hesap sekmesinde bulunan açılır menüden ilgili para birimini seçin.
  • Kripto para birimi işlemleri geri iade edilmez ve dönüştürme işlemi sırasındaki orijinal hesaba geri döndürülemez.  

 

Bir satıcıya veya kripto işlem platformuna kripto para gönderebilir miyim?

Şu anda bir satıcıya veya kripto işlem platformuna kripto para gönderemezsiniz.

 

 

*Bu hizmet şu anda sadece seçili ülkelerde sunulmaktadır. Skrill hesabınızda bir Kripto bölümü görüyorsanız, bu sizin bu hizmetten yararlanabileceğiniz anlamına gelir.

**İtibari para, hükümet tarafından yasal para olarak ilan edilen ancak gerçek karşılığı olmayan paradır. İtibari paranın değeri, paranın yapıldığı malzemenin değerinden değil, arz ve talepten oluşur.