Standart arıza giderme prosedürünü nasıl uygularım?

Skrill sitesi, PC ve Mac ile uyumludur ve Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Google Chrome gibi yaygın internet tarayıcılarıyla çalışır.

Bazı durumlarda Skrill hesabınıza girebilmek veya bir işlemi tamamlayabilmek için sorun giderme sürecinden geçmeniz gerekebilir. İnternet tarayıcınızın çerezlerini, geçici internet dosyalarını ve gereksiz geçmişini sıkça silmelisiniz. Çoğu tarayıcıda bu işlemler, Araçlar menüsünden yapılabilir (Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Google Chrome, Safari).

Bazı başka sıkıntılar, internet tarayıcınızdaki pop-up engelinden kaynaklanabilir. Ödemeleri tamamlamak, belge yükleyebilmek vb. işlemlerin gerçekleşebilmesi açısından pop-up’lara izin verdiğinizden emin olmalısınız. Çoğu tarayıcıda bu, Gizlilik sekmesinde yapılabilir (Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Google Chrome, Safari).

Söz konusu ayarlar, internet tarayıcıya ve sürümüne göre değişiklik gösterdiğinden, tarayıcınızda sorun gidermenin nasıl yapıldığı konusunda ayrıntılı bilgi için lütfen internet tarayıcı desteğiyle temasa geçin.