Co jest potrzebne, aby otworzyć konto Skrill?

Otwarcie konta Skrill jest szybkie i łatwe. Aby się zarejestrować, musisz tylko podać swoje imię i nazwisko, kraj zamieszkania, walutę, adres e-mail oraz hasło. Teraz możesz korzystać ze Skrill!

Aby aktywnie korzystać z konta Skrill, musisz dokonać rejestracji. Poprosimy Cię o podanie minimalnej ilości danych osobowych, dzięki którym będziemy mogli skonfigurować Twój portfel Skrill:

   - Adres

   - Miasto

   - Kod pocztowy

   - Data urodzenia

   - Numer telefonu komórkowego

Aby zadbać o bezpieczeństwo Twojego nowo utworzonego konta, wyślemy do Ciebie przez telefon lub drogą mailową 6-cyfrowy kod weryfikacyjny, który będziesz musiał potwierdzić. Teraz możesz zacząć korzystać z konta Skrill!

Po dokonaniu pierwszej pomyślnej wpłaty lub otrzymaniu pieniędzy do portfela Skrill, będziesz mógł/mogła zweryfikować konto. Nie musisz jednak weryfikować swojej tożsamości, dopóki nie osiągniesz określonego limitu transakcji. Limity zależą od używanych funkcji i są wyświetlane po rozpoczęciu transakcji.

Ważne:

  • Jeśli nie posiadasz konta Skrill i pieniądze zostały wysłane do Ciebie od innego klienta Skrill lub partnera online, będziesz musiał dokonać rejestracji, aby je odebrać. Po rejestracji pieniądze zostaną automatycznie dodane na Twoje konto Skrill w walucie wybranej przy rejestracji.
  • Możliwe że będziesz musiał zweryfikować konto Skrill, aby uzyskać dostęp do niektórych spośród dostępnych opcji.