Zaświadczenie o dochodach/Wytyczne dotyczące majątku

Skrill, podobnie jak wszystkie firmy świadczące usługi finansowe, podlega przepisom, które mają na celu ochronę naszych klientów i naszej firmy.

Jesteśmy zobowiązani udowodnić, że wszelkie fundusze wykorzystywane przez naszych klientów zostały nabyte w legalny sposób.


W związku z tym możemy poprosić użytkowników o dostarczenie nam dowodu potwierdzającego źródła środków, z których korzystają przy osiąganiu określonych progów związanych z kontem, które powodują ten wymóg.


Wszyscy dostawcy usług płatniczych regulowani przez Urząd Nadzoru Finansowego (FCA) są zobowiązani do przeprowadzania tego typu kontroli.

Informacje, o które możemy poprosić:

Dokumenty, które pomagają nam zidentyfikować i wspierać źródło funduszy przekazanych przy użyciu naszeych usług płatniczych.

Dokumenty, o które możemy poprosić:

• Zaświadczenie o przychodach / majątek: pasek z wypłaty / oficjalny list od pracodawcy / dywidendy / renta / faktury / dowód zarobków / zyski handlowe / wygrane / aktywa itp.


• potwierdzenie/wyciąg z konta bankowego, które jasno pokazuje przychody ze sprawdzonego źródła, zgodnie z kwotami użytymi na koncie.


• Inne wyraźne dowody, które zapewnią "przystępność" w stosunku do Państwa transakcji z nami.

 

W jakim celu mogą zostać wykorzystane informacje?


Informacje te będą wykorzystywane jedynie w celu potwierdzenia, że źródło funduszy jest legalne i uzyskane zgodnie z prawem.

Wszystkie informacje będą wykorzystane w ścisłym zaufaniu, sprawdzone tylko przez członków zespołu zajmującego się procesem, a także będą wykorzystywanezgodnie z naszą Polityką Prywatności.


Doceniamy Państwa współpracę w tym ważnym zobowiązaniu FCA.


Ważne: Weryfikacja jest ważnym procesem, a szybka odpowiedź zapewni, że nie nastąpi przerwa w dostarczaniu usług.


Skrill nigdy się z Tobą nie skontaktuje, aby poprosić o informacje osobiste, hasło konta lub szczegóły płatności. Nigdy nie poprosimy o podanie Twojego hasła, chyba że jesteś na naszej stronie logowania. Jeśli otrzymasz podejrzany e-mail, skontaktuj się z nami i nie odpowiadaj ani nie klikaj w żadne linki. Więcej informacji na temat bezpieczeństwa można znaleźć w następującym artykule: Jak zadbać o bezpieczeństwo swojego konta Skrill?