Jak zostać Skrill VIP-em?

Aby otrzymać Skrill VIP status należy używać swojego konta Skrill do wysyłania środków do handlowców albo kupować i sprzedawać Crypto* walutę. Minimalna kwota do przetransferowania to €6.000 (albo jej równowartość w innej walucie) na kwartał kalendarzowy.

W momencie jak minimalny obrót zostanie osiągnięty, VIP status zostanie automatycznie przypisany do Państwa konta. Zagwarantuje to, że konto będzie posiadało VIP status do końca obecnego kwartału jak i w następnym kwartału kalendarzowym.Jak zatrzymać VIP status?

Aby utrzymać swój VIP status lub osiągnąć wyższy poziom VIP należy robić odpowiednią ilość transakcji do handlowców albo kupować i sprzedawać Crypto walutę w ramach obecnego kwartału.

Przykładowo, jeśli status VIP został osiągnięty w dniu 01 lutego, zostanie on utrzymany w marcu, a także w kolejnym kwartale (kwiecień, maj oraz czerwiec).

Jednakże, jeśli w drugim kwartale odpowiednia ilość transakcji nie zostanie przeprowadzona, status VIP zostanie utracony z końcem drugiego kwartału ( tj. 30ego czerwca).

Status poziomu VIP jest sprawdzany i aktualizowany pod koniec każdego kwartału kalendarzowego.

 


Jakie są korzyści programu VIP?

  • Priorytetowe wpłaty bankowe oraz wyższe limity** transakcji robione online jak i offline (za pomocą karty Skrill)
  • Rachunek wielowalutowy (pozióm Silver i powyżej)
  • Dedykowane wsparcie VIP 24/7. Użytkownicy o poziomie VIP Silver i powyżej mają do dyspozycji też osobisty menedżer rachunku
  • Członkom programu VIP przysługują niższe opłaty za transakcje. Im częściej korzystasz ze swojego portfela Skrill, tym mniej płacisz.

Aby dowiedzieć się więcej na temat programu VIP, prosimy sprawdzić naszą stronę.

 

*Usługa jest dostępna tylko dla wybranych krajów. Jeżeli zakładka CRYPTO jest widoczna na Państwa koncie Skrill, oznacza to, że można skorzytsać z usługi.

** Status VIP nie usuwa bezpośrednio limitów z konta Skrill. Limity transakcyjne są różne w zależności od poziomu VIP