W jaki sposób mogę zweryfikować moje konto i zwiększyć limity?

Zwiększenie limitów jest zazwyczaj powiązane z dodatkową weryfikację konta.

Po rozpoczęciu używania swojego konta, aby dokonywać transakcji, będziesz mieć możliwość zakończyć  dodatkowej weryfikacji tożsamości, przesyłając jasne, czytelne, ważne  i nieskorygowane zeskanowaną kolorową kopię lub zdjęcie jednego z następujących dokumentów:

  • Przednia i tylna strona prawa jazdy.
  • Strona w paszporcie zawierająca fotografię.
  • Przednia i tylna strona dowodu osobistego.

Poprosimy Cię również o zweryfikowanie adresu i zrobienie selfie.
 

 

Zasil konto

Zasilenie konta Skrill jest częścią procesu weryfikacji. Możesz zakończyć weryfikację konta po pomyślnym zasileniu konta. Możesz zasilić swoje konto Skrill, korzystając z opcji przesyłania dostępnych w sekcji Depozyt na swoim koncie lub otrzymując pieniądze od innego klienta Skrill lub sprzedawcy.

Możesz rozpocząć proces przesyłania kopii zdjęć dokumentów tożsamości, klikając na pomarańczowy baner, widoczny po zalogowaniu się na konto Skrill lub przez sekcję Ustawienia swojego konta, w zakładce Weryfikacja.

* Kliknij, aby powiększyć obraz

Spowoduje to wyświetlenie strony Verify Your Details (Zweryfikuj swoje dane), gdzie zostaną wyświetlone wszystkie pozostałe kroki weryfikacji.

Zweryfikuj tożsamość

Po uruchomieniu procesu Verify ID otrzymasz 2 opcje umożliwiające weryfikację tożsamości: 

* Kliknij, aby powiększyć obraz

    1. Pobierz naszą aplikację mobilną - jest to najszybsza opcja, dzięki której możesz pobrać naszą aplikację i korzystać z aparatu telefonicznego do robienia zdjęć i przesyłania ich do naszego bezpiecznego systemu weryfikacji. Możesz pobrać aplikację Skrill (Skrill Google Play/Skrill Apple App Store) i korzystać z aparatu w smartfonie, aby łatwiej wykonać ten krok weryfikacyjny.

* Kliknij, aby powiększyć obraz

    2. Dodaj zdjęcie zrobione za pomocą kamery internetowej - jest to szybka opcja pozwalająca na użycie kamery internetowej do robienia zdjęć lub przesyłania zdjęć z przodu i tyłu dokumentu tożsamości, a następnie robienia selfie.

Uwaga: jeśli nie masz kamery internetowej, skorzystaj z Opcji 1 dostępnej powyżej.

Klikając przycisk Dodaj zdjęcie zrobione za pomocą kamery internetowej, otrzymasz możliwość wyboru typu dokumentu i kraju wydania.

 

* Kliknij, aby powiększyć obraz

Następnie konieczne będzie przesłanie kopii dokumentów lub użycie kamery internetowej do wykonania nowych zdjęć dokumentu, a następnie zrobienie selfie.

Jeśli nie widzisz automatycznego wyskakującego okienka, by udostępnić aparat/kamerę w przeglądarce, możesz znaleźć informację o tym, jak ją włączyć ponownie tutaj.

  

* Kliknij, aby powiększyć obraz

Po pomyślnym przesłaniu / użyciu kamery internetowej do przesłania dokumentów i zrobieniu selfie, krok Zweryfikuj swój identyfikator będzie miał status SPRAWDZANE.

Otrzymasz wtedy komunikat o powodzeniu i możesz kontynuować pozostałe kroki weryfikacji.

* Kliknij, aby powiększyć obraz

 

Zweryfikuj adres

Jeśli jeszcze nie udostępniono Twojej lokalizacji w przeglądarce, zostanie wyświetlony monit o jej spełnienie, by Zweryfikować adres.

* Kliknij, aby powiększyć obraz

Usługa geolokalizacji jest dostępna tylko w wybranych krajach. Jeśli Twój kraj nie jest obsługiwany, będziesz miał możliwość ręcznego przesłania dokumentu weryfikacji adresu.

* Kliknij, aby powiększyć obraz

 

Podsumowanie

Na stronie podsumowania zobaczysz, które kroki zostały zakończone, a przesłane dokumenty sprawdzane.

Gdy proces weryfikacji zostanie w pełni zakończony, otrzymasz e-maila z potwierdzeniem.

Dodatkowa informacja na temat procesu weryfikacji konta można znaleźć tutaj.

 

Uwaga: Aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich transakcji dokonywanych za pośrednictwem Skrill, możemy później poprosić Cię o przesłanie dokumentów celem zweryfikowania szczegółów, takich jak:

    • zdjęcia przedstawiającego Ciebie trzymającego dokument tożsamości przy twarzy
    • wyciągu z karty kredytowej / debetowej
    • wyciągu z konta bankowego

W razie konieczności, zostaniesz poproszony o bezpieczne przesłanie określonych dokumentów z pozycji swojego konta.