Co to jest Skrill i jak działa?

Skrill oferuje bezpieczne, łatwe i szybkie rozwiązania w zakresie płatności w dowolnym czasie i miejscu. Jeśli otworzysz konto Skrill dokonasz wpłaty, możesz:

  • Płacić online na różnych stronach. Możesz kupować produkty i usługi oraz wydawać pieniądze na swoich ulubionych stronach. Sprawdzać ekskluzywne oferty na niektórych naszych stronach partnerskich!
  • Wyślij pieniądze:

         - na numer telefonu lub e-mail. Możesz błyskawicznie wysyłać środki znajomym i rodzinie na całym świecie. Potrzebujesz tylko ich numeru telefonu lub adresu e-mail!

         - za granicę za darmo.  Możesz wysłać pieniądze na rachunek bankowy lub do portfela mobilnego za granicę za pomocą karty debetowej lub kredytowej, nie ponosząc żadnych opłat za przelew.

  • Kupuj i sprzedawaj kryptowalutę*. Skrill oferuje błyskawiczny, łatwy i bezpieczny sposób handlowania krypto, nawet dla początkujących.
  • Karta Skrill**. Możesz dotknąć, zapłacić lub wypłacić za pomocą jednej z poniższych opcji:

         - Skrill prepaid Mastercard (plastikowa)

         - Karta wirtualna Skrill

 

Skrill oferuje również kilka opcji wypłaty środków z Twojego konta.

Co więcej – możesz dodać drugorzędne salda w innych walutach do swojej głównej waluty. Dzięki temu zyskasz jeszcze większą swobodę i możesz uniknąć opłat za przeliczenie.

 

Nasi najaktywniejsi klienci mają dostęp do różnych ekskluzywnych wygód, tj. program lojalnościowyVIP czy program dla ambasadorów.

 

Rejestracja trwa tylko minutę!

 

 

*Usługa obecnie jest dostępna wyłącznie w w wybranych krajach. Jeśli sekcja Krypto jest widoczna na koncie Skrill, oznacza to, że usługa jest dla Ciebie dostępna.

**Karta Skrill jest dostępna tylko dla mieszkańców krajów należących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).