Jak mogę wysłać pieniądze do innego użytkownika Skrill?

Dzięki opcji Skrill do Skrill możesz błyskawicznie wysyłać pieniądze do innych użytkowników Skrill, korzystając z ich adresu email lub numeru telefonu.

Aby wysłać pieniądze do innego klienta Skrill, wystarczy że:

    1. W zakładce WYŚLIJ na koncie Skrill kliknij na Skrill do Skrill.

    2. Podaj e-mail odbiorcy lub numer telefonu komórkowego lub wybierz osobę z listy Ostatnich odbiorców’.

    3. Wybierz saldo i walutę transakcji, wprowadź kwotę. Jeśli łączna kwota, wraz z opłatą za transakcję, jest większa niż aktualnie dostępne saldo, otrzymasz możliwość zapłaty bezpośrednio kartą. Wybierz już zarejestrowaną kartę lub dodaj nową.

    4. Sprawdzisz podsumowanie transakcji i potwierdzisz ją.

    5. Wprowadź 6-cyfrowy kod weryfikacyjny lub PIN

To wszystko – pieniądze są już tam!

Pamiętaj:

  • Jeśli dokonujesz przelewu za pomocą numeru telefonu, dodaj odpowiedni kod kraju, poprzedzając go “+” – tak to działa.
  • Jeśli udało Ci się przelać pieniądze do innej osoby, ta osoba wyświetli się na Twojej liście Ostatnich odbiorców’ – następnym razem nie musisz podawać szczegółów od nowa, możesz po prostu wybrać osobę z listy!
  • Wstępnie zostanie wybrana główna waluta Twojego konta. Zostanie ona automatycznie zmieniona, jeśli zmienisz saldo wysyłki. Możesz również wybrać alternatywną walutę wysyłanej kwoty w rozwijanym menu w zakładce Podaj kwotę, jeśli tak będzie dla Ciebie wygodniej.
  • Jeśli zaznaczysz opcję dodania odbiorcy do listy zaufanych, nie będziemy Cię prosić o podanie 6-cyfrowego kodu weryfikacyjnego lub PIN następnym razem, gdy będziesz wysyłał pieniądze do tej osoby.
  • Jeśli wysyłasz pieniądze za pomocą numeru telefonuodbiorcy, odbiorca musi go zweryfikować (jeśli jeszcze tego nie zrobił), aby otrzymać środki.
  • Jeśli odbiorca nie posiada konta Skrill, wyślemy do niego email z zaproszeniem do rejestracji w ciągu kolejnych 14 dni celem odbioru pieniędzy. Jeśli odbiorca tego nie zrobi, transakcja zostanie automatycznie anulowana i pieniądze zostaną zwrócone an Twoje konto Skrill. Możesz również we własnym zakresie anulować oczekującą transakcję Skrill do Skrill.

 

Jakie są opłaty i limity?

Limit i opłaty za wysyłkę są wyświetlane podczas transakcji.

Aby uzyskać więcej informacji o opłatach, dowiedź naszą stronę OPŁATY.