W jaki sposób mogę skorzystać z opcji Rapid Transfer w ramach usługi Przelew pieniężny Skrill ?

Możesz wysłać środki bezpośrednio na inny rachunek bankowy za pomocą usługi Rapid Transfer, jeśli korzystasz z rachunku Rapid Transfer prowadzonego w obsługiwanym banku w kraju, w którym oferujemy naszą usługę.

Rapid Transfer pojawi się jako opcja w zakładce Zasil przelew usługi Send Direct. Płatności są przetwarzane w EUR z wyjątkiem Polski (PLN), Węgier (HUF), Danii (DKK), Norwegii (NOK), Szwecji (SEK).

 

Czy mogę zrealizować płatność korzystając z rachunku bankowego innej osoby? 

Nie, płatności muszą być realizowane z rachunku bankowego prowadzonego pod Twoim imieniem i nazwiskiem oraz zgodnym z imieniem i nazwiskiem podanym pryz rejestracji Twojego konta Skrill. Nie akceptujemy płatności z rachunków bankowych prowadzonych pod innym imieniem i nazwiskiem. 

Ile czasu trwa przelew bankowy zasilony za pomocą usługi Rapid Transfer? 

Środki zazwyczaj trafiają na konto Skrill po upływie 2-3 dni roboczych. Przelew Send Direct jest przetwarzany wkrótce po ich wpłynięciu na konto, zazwyczaj w ciągu 24 godzin. Po wysłaniu płatności do przetworzenia otrzymasz e-mail z powiadomieniem.

Co się stanie, jeśli nie uda się dostarczyć środków do odbiorcy? 

Jeśli przelew zakończy się niepowodzeniem, środki zostaną zwrócone na rachunek bankowy nadawcy. Przetwarzanie środków zazwyczaj trwa 1-2 dni roboczych. 

Czy zostały określone limity kwot, które można wysłać za pomocą Rapid Transfer? 

Tak, istnieją limity dotyczące pojedynczych transakcji oraz limity zbiorowe dotyczące ciągłych transakcji. Te limity mogą się różnić w zależności od kraju i pojawią się na ekranie w sytuacji, gdy podejmiesz próbę wysłania większej kwoty niż dopuszczalna.