W jaki sposób mogę skorzystać z opcji Klarna (przedtem znanej jako Sofort) w ramach usługi Przelew pieniężny Skrill ?

Możesz wysłać środki bezpośrednio na inny rachunek bankowy za pomocą usługi Klarna, jeśli korzystasz z rachunku Klarna prowadzonego w obsługiwanym banku w kraju, w którym oferujemy naszą usługę.

Klarna pojawi się jako opcja w zakładce Zasil przelew usługi Send Direct. Płatności są przetwarzane w EUR.

 

Czy mogę zrealizować płatność korzystając z rachunku bankowego innej osoby?

Nie, płatności muszą być realizowane z rachunku bankowego prowadzonego pod Twoim imieniem i nazwiskiem oraz zgodnym z imieniem i nazwiskiem podanym przy rejestracji Twojego konta Skrill. Nie akceptujemy płatności z rachunków bankowych prowadzonych pod innym imieniem i nazwiskiem. Płatności realizowane ze wspólnego rachunku (w sytuacji, gdy jesteś jednym z posiadaczy rachunku) mogą być akceptowane, ale wówczas może być wymagana dodatkowa weryfikacja.

 

Ile czasu trwa przelew bankowy zasilony za pomocą opcji klarna?

Środki zazwyczaj trafiają na konto Skrill po upływie 2-3 dni (z wyjątkiem weekendów). Następnie przelew Send Direct jest przetwarzany. Szacowany czas zostanie wyświetlony na ekranie po wybraniu kraju odbiorcy i metody płatności.

 

Co się stanie, jeśli nie uda się dostarczyć środków do odbiorcy?

Jeśli przelew zakończy się niepowodzeniem, środki zostaną zwrócone na rachunek bankowy nadawcy. Przetwarzanie środków zazwyczaj trwa 1-2 dni roboczych.

 

Czy zostały określone limity kwot, które można wysłać za pomocą opcji klarna?

Tak, istnieją limity dotyczące pojedynczych transakcji oraz limity zbiorowe dotyczące ciągłych transakcji. Te limity mogą się różnić w zależności od kraju i pojawią się na ekranie w sytuacji, gdy podejmiesz próbę wysłania większej kwoty niż dopuszczalna.