Czym jest Skrill Przelew Pieniężny i jak z niego korzystać?

Dzięki Przelewom Pieniężnym Skrill można szybko, łatwo i bezpiecznie wysyłać środki za granicę. Usługa jest bezpłatna i umożliwia przesyłanie funduszy w różnych walutach na konta bankowe lub portfele mobilne, zarówno swoje jak i osób trzecich. Przelew Pieniężny Skrill jest dostępny zarówno dla obecnych jak i niezarejestrowanych klientów na całym świecie.

W celu zaoferowania usługi jeszcze bardziej opłacalnej dla klienta, dajemy możliwość ustawienia powiadomień dla wybranych par walutowych, które są wysyłane każdego ranka drogą elektroniczną na podany adres mailowy. Można tworzyć nowe powiadomienia lub zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie na stronie  Powiadomienia o kursach walutowych Przelewów Pieniężnych Skrill.

Możesz także otrzymywać nagrody za korzystanie z usługi poprzez dołączenie do programu Poleć Znajomemu Przelew Pieniężny Skrill!

 

Jak wysyłać środki za pomocą Przelewu Pieniężnego Skrill?

Możesz zlecić Przelew Pieniężny Skrill klikając ROZPOCZNIJ na dedykowanej stronie* lub poprzez przycisk Międzynarodowe przelewy pieniężne w sekcji WYŚLIJ w swoim rahcunku Skrill.

Możesz wykonać Przelew Pieniężny Skrill w 4 prostych i szybkich krokach:

    1. Wprowadź kwotę, którą chcesz wysłać / otrzymać, wybierz walutę wyjściową / doręczenia** z rozwijanego menu, wybierz metodę płatności i kliknij KONTYNUUJ.

    2. Potwierdź, do kogo wysyłasz środki ** - do siebie lub do innej osoby, wprowadź dane odbiorcy (imię i nazwisko, dane konta bankowego lub numer telefoonu komórkowego, w zależności od wyboru sposobu Przelewu Pieniężnego – konto bankowe lub portfel mobilny) i kliknij KONTYNUUJ.  

    3. Przejrzyj podsumowanie swojej transakcji i kliknij POTWIERDŹ..

    4. Wybierz metodę płatności **** i zakończ zlecenie.

Po zakończeniu przelewu, podsumowanie zostanie wysłane na zarejestrowany adres e-mail. Lista wszystkich przelewów będzie dostępna w sekcji o nazwie Moje przelewy.

*Jeżeli jest to Twój pierwszy Przelew Pieniężny Skrill i nie posiadasz konta Skrill, zostaniesz poproszony o jego utworzenie, klikając Zarejestruj się. Po prostu podaj swój adres e-mail, wybierz hasło i wpisz dane osobowe (imię i nazwisko, datę urodzenia oraz dane kontaktowy), a DARMOWE konto Skrill zostanie dla Ciebie automatycznie utworzone. Walutą konta będzie ta, którą wybrano podczas inicjowania przelewu. Można to zmienić przed dokończeniem rejestracji..

**Możesz ustawić kwotę, która zostanie otrzymana, wybierając ją w polu Dostarczona. Kwota, którą należy wpłacić, zostanie automatycznie zaktualizowana. Kurs wymiany walut w czasie rzeczywistym zostanie wyświetlony powyżej żądanej płatności. Jest to stawka podana niezależnie przez Reuters. Możesz zmienić szczegóły płatności, klikając opcję Edytuj w polu MÓJ PRZELEW.

***Jeżeli wcześniej dokonałeś przelewu, odbiorcy zostaną zapisani w sekcji OBECNI ODBIORCY, aby nie trzeba było podawać danych ponownie do przyszłych przelewów.

****Jeśli chcesz zmienić wcześniej wybraną metodę płatności, możesz to zrobić, kliknająć Zapłać w inny sposób?. Możesz również zachować swój instrument płatniczy, aby nie trzeba było podawać danych ponownie do przyszłych przelewów.

Jakich metod płatności mogę użyć?

Obecnie, możesz użyć swojej karty płatniczej (kredytowej lub debetowej), Paysafecash, Rapid Transfer oraz Klarna jako metod płatności do Przelewów Pieniężnych Skrill.

 

Jakie pobieramy opłaty?

Nie pobieramy opłat za przelew, jeżeli środki są wysyłane za granicę. W przypadku przelewów krajowych naliczana jest opłata do 2% od wysyłanej kwoty.

Twój bank może także naliczyć osobną opłatę.

 

Kiedy środki zostaną zaksięgowane na koncie odbiorcy?

Po otrzymaniu środków, staramy się dostarczać pieniądze natychmiast (o ile jest to możliwe) lub w ciągu 24 – 72 godzić, w zależności od wybranej opcji docelowej i wybranych metod finansowania. Znaczenie ma tutaj także dzień tygodnia, w którym zlecono przelew. Przedział czasowy zostanie wyświetlony przy wyborze szczegółów płatności.

 

Czy są jakieś limity transferu oraz jak je zwiększyć?

Istnieją pewne ograniczenia, które zależą od metody finansowania płatności oraz miejsca docelowego środków. Powiadomienie o osiągnięciu limitów zostanie wyświetlone na ekranie oraz zostaniesz poproszony o  zweryfikowanie swojej tożsamości w celu przetworzenia płatności.

 

W jakiej walucie dostarczane są środki pieniężne?

Oferujemy mnóstwo różnych lokalnych walut, które można wybrać z rozwijanego menu w polu Dostarczona podczas przelewu; w ten sposób środki dotrą w wybranej przez Ciebie walucie.

 

Czy mogę wykorzystać środki ze swojego salda Skrill do Przelewu Pieniężnego Skrill?

Nie, nie można korzystać ze swojego salda Skrill w celu zlecenia Przelewu Pieniężnego Skrill. Ze względów bezpieczeństwa, środki zgromadzone na koncie Skrill są odseparowane.

 

Czy można wysłać środki na korto firmowe lub biznesowe?

Nie, dozwolone jest wysyłanie środków tylko na osobiste konto bankowe lub portfel mobilny.

 

Co się stanie, jeśli mój Przelew Pieniężny Skrill się nie powiedzie?

Jeżeli wpłata z karty płatniczej lub rachunku bankowego się nie powiedzie, otrzymasz automatyczną wiadomość e-mail ze szczegółami transakcji.

Jeżeli wpłata zakończyła się powodzeniem, ale Przelew Pieniężny Skrill nie może dojść do skutku z innych powodów, środki zostaną zwrócone na kartę lub konto bankowe tak szybko, jak to możliwe. Aby zobaczyć status każdego przelewu wykonanego za pośrednictwem naszej usługi Przelewu Pieniężnego Skrill, należy sprawdzić sekcję Moje Przelewy.

 

Czy wysyłanie środków za pomocą Przelewu Pieniężnego Skrill jest bezpieczne?

Tak, wysyłanie środków poprzez Przelew Pieniężny Skrill jest bezpieczne.

Skrill został opracowany z takimi samymi wymaganiami dotyczącymi bezpieczeństwa i wydajności jak witryny wykorzystywane do usług bankowych i obrotu akcjami. Logowanie do konta, dane osobowe oraz wszystkie transakcje pieniężne są zabezpieczone przy użyciu technologii Secure Socket Layer (SSL) z 128-bitowym szyfrowaniem o wysokim poziomie bezpieczeństwa, certyfikowanym przez VeriSign.

Gdy wysyłasz środki za pośrednictwem Skrill, odbiorca nie otrzymuje poufnych informacji finansowych, takich jak numer karty płatniczej czy konta bankowego.

 

Czy mogę anulować zlecony przelew?

Przelewów nie można anulować po tym jak otrzymaliśmy Twoje środki i wysłaliśmy je do wybranego odbiorcy.