Jak mogę płacić online ze Skrill?

Skrill ułatwia płatności online na tysiącach stron internetowych. Za pomocą Skrill * możesz przelewać środki na stronę internetową partnera handlowego na dwa sposoby:

    • Korzystając z salda konta Skrill
    • Korzystając z jednej z dostępnych opcji zasilenia konta Skrill

 

Aby płacić online ze Skrill, wykonaj poniższe kroki:

    1. Odwiedź stronę partnera handlowego, do którego chcesz przelać pieniądze i zaznacz opcję Wpłata lub Zakup (może być również określona jako Real Money, Buy Chips, Cashier lub coś podobnego).
    2. Zaznacz Skrill jako opcję płatności i zaloguj się na konto Skrill.
    3. Jeśli posiadasz wystarczające saldo, aby pokryć kwotę płatności, możesz zapłacić za pomocą salda konta Skrill. Jeśli nie, zaznacz inną opcję płatności spośród dostępnych opcji i zakończ płatność, podając wymagane szczegóły.
    4. Aby zakończyć płatność, kliknij ZAPŁAĆ TERAZ. **

** Ze względu na przepisy poprosimy Cię o potwierdzenie, że jesteś posiadaczem konta Skrill za pomocą 6-cyfrowego kodu weryfikacyjnego wysłanego na Twój numer telefonu komórkowego lub 6-cyfrowego kodu wysłanego na Twój adres e-mail i kodu PIN Skrill

Wskazówka: Możesz oznaczyć partnera handlowego jako odbiorcę zaufanego, zaznaczając opcję Zaufaj temu odbiorcy w kwestii przyszłych płatności, aby uniknąć tej procedury w przyszłości.

 

W przypadku transakcji obejmujących konwersję waluty Skrill dolicza do hurtowych kursów wymiany opłatę.

 

Przelałem/am pieniądze na stronę internetową, ale nie zostały one otrzymane. Co powinienem zrobić?

Przelewy z Twojego konta Skrill na strony internetowe partnerów handlowych są błyskawiczne. Zdarza się to niezwykle rzadko, ale raz na jakiś czas partner handlowy może nie być w stanie zlokalizować pieniędzy wysłanych do niego z powodu błędu w komunikacji. 

Jeśli do tego dojdzie, skontaktuj się z nami, klikając na poniższą dostępną opcję kontaktu. Zlokalizujemy Twoją transakcję i i podamy Ci numer transakcji otrzymanej przez partnera handlowego . Następnie skontaktuj się z partnerem handlowym i podaj mu swój identyfikator transakcji, który może wykorzystać do zlokalizowania środków w systemie i zaksięgowania ich na Twoim koncie.

 

Należy pamiętać, że środki pierwotnie zdeponowane:

    • poprzez kartę Mastercard® nie mogą zostać wykorzystane do płatności u partnerów handlowych (kliknij logo Skrill na stronie handlowca w sekcji akceptowanych sposobów płatności, aby dowiedzieć się, czy dopuszczalne są płatności Mastercard);
    • poprzez kartę kredytową nie mogą użyć do płatności u partnerów handlowych zarejestrowanych w Wielkiej Brytanii; 
    • na cele niehazardowe nie mogą być wykorzystane do przelewów na strony partnerów handlowych związanych z hazardem i zakładami bukmacherskimi (dotyczy to również środków, które otrzymano od handlowców niehazardowych – nie będzie można zapłacić nimi na stronach związanych z hazardem i zakładami bukmacherskimi).

 

* Dostępne opcje płatności mogą się różnić w zależności od partnera handlowego.