Jak zweryfikować swoją kartę kredytową lub debetową w Skrill?

Jeśli zweryfikujesz kartę, zwiększy się kwota, którą możesz wpłacić za jej pomocą. To jest również rodzaj zabezpieczenia, który Skrill wprowadza, aby pomóc Ci w ochronie Twojego konta Skrill i danych karty. *

Możesz zweryfikować kartę wyłącznie po dokonaniu pomyślnej wpłaty za jej pomocą.

Weryfikacja karty odbywa się poprzez podanie 4-cyfrowego kodu weryfikacyjnego. Kod pojawi się na wyciągu Twojej karty kredytowej/debetowej wraz z informacjami o wpłacie na konto Skrill. Szukając kodu weryfikacyjnego, zwróć uwagę na formatSkrill 1234”. Numer po słowie “Skrill” to kod weryfikacyjny, który możesz wykorzystać.

Jeśli wybrano opcję zapisania danych karty, karta pojawi się w polu Karta kredytowa lub debetowa w zakładce WPŁATA na Twoim koncie wraz z opcją zwiększenia limitu.

Po zlokalizowaniu płatności w bankowości online, kliknij na link ZWIĘKSZ LIMIT przy karcie, którą chcesz zweryfikować, wprowadź kod i kliknij na POTWIERDŹ.  

* Kliknij, aby powiększyć obraz

Uwaga:

  • W zależności od tego, jak szybko Twój bank lub wydawca karty wyświetla transakcje na Twoim koncie lub od tego, w jaki sposób korzystasz z dostępu do wyciągów, ten rodzaj weryfikacji może zająć od kilku sekund do kilku dni. Jeśli nie możesz znaleźć transakcji, skontaktuj się z bankiem.
  • Otrzymasz 3 próby przeprowadzenia weryfikacji. Jeśli wprowadzisz 3 nieprawidłowe kody weryfikacyjne, będziesz musiał(a) zaczekać 24h przed kolejną próbą.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie możesz zweryfikować karty, skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc. Na potrzeby ręcznej weryfikacji Twojej karty możemy Cię poprosić o dostarczenie dokumentu (tj. wyciąg z karty kredytowej). 

 

 

*Jeśli nie widzisz opcji weryfikacji karty na koncie Skrill, oznacza to, że weryfikacja karty nie jest wymagana.