Co to jest Paysafecash i jak działa?

Paysafecash* umożliwia wpłatę na konto Skrill lub płatność gotówką online. Nie potrzebujesz konta bankowego ani karty kredytowej, dzięki czemu jest to łatwy i dostępny sposób płatności. Płatności są realizowane za pomocą kodu kreskowego w punkcie sprzedaży, który łatwo można znaleźć na stronie Paysafecash.

Aby dokonać wpłaty za pomocą Paysafecash, wykonaj poniższe kroki:

    1. W zakładce WPŁATA na koncie kliknij na Paysafecash.

    2. Wprowadź kwotę, którą chcesz wpłacić i zmień walutę transakcji, jeśli chcesz, aby pieniądze zostały dodane do salda jednego z subkont.

    3. Na ekranie pojawi się podsumowanie transakcji. Kliknij na PRZEJDŹ DO PAYSAFECASH, aby kontynuować.

    4. Zostaniesz przekierowany/a na stronę Paysafecash, aby zrealizować płatność.

Uwaga:

  • Aby uzyskać kod kreskowy i zrealizować płatność, będziesz musiał się zalogować na konto Paysafecash. Opcja rejestracji będzie dostępna, jeśli jeszcze nie posiadasz konta. Jeśli już posiadasz konto mypaysafecard, możesz się zalogować za pomocą danych do logowania mypaysafecard. Aby transakcja zakończyła się sukcesem, Twój portfel Skrill i konto Paysafecash / mypaysafecard powinny zostać zarejestrowane w tym samym kraju.
  • Będziesz miał(a) 72 godzin, aby zrealizować transakcję w punkcie płatności. 
  • Ze względów bezpieczeństwa możesz wpłacać środki do portfela Skrill tylko za pomocą jednego konta Paysafecash / “mypaysafecard”, nie możesz korzystać z kilku kont.

 

Ile czasu zajmuje wpłata za pomocą Paysafecash?

Pieniądze są księgowane na Twoim koncie Skrill tuż po zrealizowaniu płatności. W rzadkich przypadkach przetworzenie transakcji może zająć do 2 dni roboczych.

 

Jakie są limity i opłaty?

Możesz sprawdzić limity dla wpłaty w zakładce WPŁATA na swoim koncie. Klikając odpowiednią opcję wpłaty, będziesz mógł/mogła zobaczyć limity wpłaty zgodnie ze statusem konta i próbami wpłat.

Paysafecash może zastosować dodatkowe limity w zależności od weryfikacji konta Paysafecash / “mypaysafecard”.

Możesz sprawdzić wysokość opłat za wpłaty na naszej stronie OPŁATY lub w zakładce WPŁATA na swoim koncie.

Waluta przetwarzania zależy od Twojego kraju rejestracji.


 

*Usługa jest obecnie dostępna tylko w wybranych krajach. Jeśli zobaczysz opcję na koncie Skrill, oznacza to, że usługa jest dostępna dla Ciebie.