Co to jest Program Crypto Poleć znajomemu?

Program Crypto * Poleć znajomemu pozwala zarobić określoną kwotę ** waluty fiat za polecanie znajomych lub skierowanie do Skrill.

 

Jak działa program Crypto Poleć znajomemu?

Aby skorzystać z programu Crypto Poleć znajomemu, wystarczy wysłać spersonalizowany link do zaproszenia znajomym. Możesz go znaleźć w Moje konto> Ustawienia> Program poleceń.

* Kliknij, aby powiększyć obraz

Aby spełnić wymagania programu, polecona osoba musi się zarejestrować za pomocą linku polecającego, dokonać depozytu w portfelu Skrill (depozyty za pośrednictwem NETELLER, Paysafecard oraz Bitcoin i Bitcoin Cash są wyłączone), zweryfikować swoje konto i kupić Kryptowalutę za minimalną kwotę 100 EUR. Aby otrzymać bonus, musisz spełnić podane wymagania w terminie 3 miesięcy.

 

Jaką nagrodę otrzymam wraz z osobą poleconą z tego programu?

Po spełnieniu powyższych wymagań zarówno Ty jak i twój przyjaciel, otrzymacie po 5 EUR do portfeli Skrill.

 

Kiedy otrzymam środki z przelewu?

Bonusy są redystrybuowane pod koniec każdego miesiąca i zależą od wymagań programu.

 

Czy mogę sprawdzić, których znajomych poleciłem, i kwotę transferu?

Tak, możesz znaleźć listę zaproszonych przyjaciół w sekcji Programu poleceń w swoim portfelu Skrill. Jednak obecnie nie zobaczysz, które polecenia otrzymały bonus.

 

Czy istnieje limit kwoty bonusu, którą mogę otrzymać za moje polecenia kryptograficzne?

Maksymalna kwota, jaką możesz zarobić w miesiącu za polecanie osób, to 50 EUR (10 poleceń).

 

 

* Usługa jest obecnie dostępna tylko w wybranych krajach. Jeśli widzisz sekcję Crypto na swoim koncie Skrill, oznacza to, że usługa jest dostępna dla Ciebie.

** Pieniądze FIAT są walutą, którą rząd ogłosił, że jest prawnym środkiem płatniczym, ale nie jest zabezpieczony fizycznym towarem. Wartość pieniądza fiskalnego wynika raczej z relacji między podażą a popytem niż z wartości materiału, z którego pieniądze są wytwarzane.