Jak działają kryptowaluty?

Dzięki funkcji handlu kryptowalutami* możesz wymieniać swoje saldo Fiat lub Bitcoiny na jedną lub więcej dostępnych kryptowalut oraz czerpać korzyści z wahań cenowych:

Możesz przeprowadzić wymianę, tworząc błyskawiczne, warunkowe lub cykliczne zlecenie.

Możesz również ustawić alert sygnalizujący osiągnięcie określonego poziomu cenowego.

Na karcie PULPIT w sekcji KRYPTO na swoim koncie możesz zapoznać się z omówieniem obsługiwanych kryptowalut, które zawiera cenę w czasie rzeczywistym oraz zmianę procentową waluty w zakresie 24 godzin. To może pomóc Ci w najlepszym wyborze waluty, czasu i ceny wymiany.
Możesz również sprawdzać i zarządzać utworzonymi alertami, zleceniami warunkowymi i cyklicznymi.

 

* Kliknij, aby powiększyć obraz

Możesz zainicjować wymianę, klikając przycisk HANDEL obok kryptowaluty, którą chcesz wymienić lub przy użyciu karty HANDEL w sekcji KRYPTO Twojego konta.

Gdy już masz dostępną kryptowalutę w swoim portfelu, możesz wybrać monety i wysłać je do swoich znajomych.

Możesz również uzyskać nagrodę w ramach naszego programu Poleć znajomemu Krypto.

Uwaga:

  • Niektóre dostępne kryptowaluty (XTZ, DSH, KNC) mogą być wymieniane wyłącznie na Bitcoiny.
  • Wszystkie transakcje obejmujące kryptowaluty są widoczne w sekcji TRANSAKCJE Twojego konta Skrill. Aby je przejrzeć, wybierz odpowiednią walutę za pomocą rozwijanego menu w ramach swojego konta w sekcji TRANSAKCJE.
  • Transakcje obejmujące kryptowaluty nie podlegają zwrotom i nie można ich cofnąć, przywracając kwotę początkową sprzed transakcji wymiany.  

 

Czy mogę wysłać krypto walutę do handlowca lub platformy krypto?

Obecnie nie można wysłać kryptowaluty do handlowca lub platformy krypto.
 

 

 

*Usługa obecnie jest dostępna wyłącznie w w wybranych krajach. Jeśli sekcja Krypto jest widoczna na koncie Skrill, oznacza to, że usługa jest dla Ciebie dostępna.

** Pieniądze FIAT to waluta, którą rząd ogłosił jako prawny środek płatniczy, ale nie jest wspierany przez fizyczny towar. Wartość pieniądza fiducjarnego wynika raczej z relacji między podażą a popytem niż z wartości materiału, z którego pochodzą pieniądze.