Jak mogę wysłać pieniądze do portfela krypto?

Z opcją wypłaty do portfela krypto możesz wysyłać pieniądze z dostępnego salda waluty fiducjarnej do zewnętrznego portfela krypto. Możesz to zrobić w kilka sekund. Jedyne czego potrzebujesz to adres kryptowaluty.

Aby wypłacić środki w krypto, wykonaj te proste kroki:

    1. Kliknij na Portfel krypto w zakładce WYPŁATA na swoim koncie.

    2. Zaznacz saldo, z którego chcesz dokonać wypłaty, podaj kwotę i adres krypto.

    3. Sprawdź podsumowanie transakcji i potwierdź ją.

    4. Podaj 6-cyfrowy kod weryfikacyjny lub swój PIN.

Gotowe! - pieniądze są w drodze

 

Co warto wiedzieć o wypłatach do portfela krypto:

  • Aby wypłacać środki do portfela krypto, musisz posiadać zweryfikowane konto Skrill. Jest to niezbędne, gdyż dzięki temu możemy chronić Twoje pieniądze i dane. 
  • Sprawdź dokładnie adres, ponieważ transakcji w łańcuchu bloków nie można cofnąć..
  • Pieniędzy wpłaconych za pomocą przelewu bankowego (w sytuacji, gdy Twój bank wprowadził ograniczenia), Mastercard lub Boku, nie można wypłacać do portfela krypto. Jeśli wyślesz pieniądze do innych użytkowników Skrill, będą ich obowiązywały te same ograniczenia.
  • Obecnie możesz wysłać środki tylko na adresy do Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH) . Pracujemy nad dodaniem większej liczby kryptowalut w przyszłości.

 

Jak szybko kryptowaluta pojawi się w moim portfelu krypto?

Transakcje odbywają się błyskawicznie i Twoje saldo w kryptowalucie pojawi się w ciągu 1-2 sekund po potwierdzeniu wypłaty. W rzadkich przypadkach może wystąpić opóźnienie w przetwarzaniu transakcji i transakcja może mieć status oczekującej przez 24 h.

 

Jakie są opłaty i limity?

Możesz sprawdzić opłaty za wypłatę na stronie OPŁATY lub w zakładce WYPŁATA na swoim koncie.
​ Poinformujemy Cię również o obowiązującej opłacie przy podsumowaniu transakcji.

Dodatkowo zostanie naliczona opłata eksploatacyjna. Nie mamy kontroli nad tą opłatą, więc zalecamy, abyś sprawdził(a), ile wynoszą aktualne opłaty eksploatacyjne przed dokonaniem wypłaty, aby uniknąć ponoszenia wyższych opłat.

Możesz sprawdzić limity w zakładce Wpłata na swoim koncie. Po rozpoczęciu transakcji, poinformujemy Cię na ekranie o Twoich limitach zgodnie ze statusem konta i próbami wypłaty.

 

Co zrobić, jeśli nie znajduję transakcji w moim portfelu krypto?

 Jeśli wypłata krypto jest wyświetlona jako pomyślna transakcja na Twoim koncie Skrill, ale transakcja nie pojawiła się w Twoim portfelu krypto:

     - Sprawdź, czy nie wystąpił błąd w  podanym adresie krypto, ponieważ ten adres jest unikalny.

     - sprawdź w swoim portfelu krypto, czy blok z daną transakcją został zweryfikowany, ponieważ mogły wystąpić ograniczenia przesyłowe sieci, co może spowodować opóźnienia w weryfikacji.

Jeśli nie działa żadna z powyższych opcji, skontaktuj się z nami celem uzyskania dalszej pomocy.