Co to jest zlecenie cykliczne i jak je można utworzyć?

Opcja zlecenia cyklicznego umożliwia Ci zakup jednej lub kilku kryptowalut* za wcześniej określoną kwotę w regularnych odstępach czasu. Możesz wybrać monetę i ustalić kwotę, która zostanie pobrana z Twojego salda w wybranym dniu.
 Ułatwia to handlowanie i dzięki temu nie musisz martwić się o wybór najniższej ceny zakupu.

Ta opcja pozwala również oszczędzić czas, jeśli interesuje Cię kryptowaluta, ale nie jesteś w stanie przez cały czas śledzić wahań cen. Pozwala to kupować kryptowaluty etapowo i dzięki temu możesz uzyskać maksymalną wartość swoich inwestycji. Jeśli na przykład zamierzasz zakupić 100 Euro w kryptowalucie miesięcznie, zamiast przeprowadzić jednorazowo wymianę walut na daną kryptowalutę, możesz podzielić pieniądze na 4 równe części, , każda o wartości 25 Euro. Pomoże to obniżyć średnią cenę zakupu. Strategia zakupu w regularnych odstępach czasu nazywana jest uśrednianiem kosztów dolarowych.

Aby utworzyć zlecenie cykliczne:

    1. Na karcie Handel w sekcji Krypto swojego konta Skrill kliknij opcję Cykliczne.

    2. Wybierz kryptowalutę, którą chcesz otrzymać, wprowadź kwotę do wydania, wybierz, jak często zlecenie ma być powtarzane, dzień zdarzenia i kliknij przycisk UTWÓRZ ZAMÓWIENIE.

* Kliknij, aby powiększyć obraz

Pamiętaj:

  • Monety są kupowane po aktualnych cenach rynkowych..
  • W dowolnej chwili można modyfikować, dezaktywować (przy użyciu przycisku Status) oraz/lub usuwać zlecenia cykliczne (przy użyciu ikony kosza) za pomocą karty Portfolio lub Handel.

 

Jakie są opłaty i limity?

Opłaty i limity można sprawdzić na karcie Handel w sekcji Krypto.

Więcej informacji na temat opłat można znaleźć na stronie Kryptowaluta

Kursy wymiany walut są otrzymywane bezpośrednio od naszego dostawcy wymiany Coinbase i są aktualizowane co 5 sekund.

 

 

* Usługa jest obecnie dostępna tylko w wybranych krajach. Jeśli widzisz sekcję Krypto w zakładce HANDEL (po lewej stronie na koncie), oznacza to, że usługa jest dostępna dla Ciebie.