Jak mogę wymienić środki?

Funkcja wymiany pozwala przechowywać salda we wszystkich obsługiwanych walutach fiducjarnych i dokonywać wymiany między nimi w ramach portfela Skrill.

Możesz to zrobić w sekcji ‘Exchange’ na swoim koncie. Wybierz waluty, z których i na które chcesz wymieniać środki, wpisz kwotę i potwierdź. To takie proste.

Po sfinalizowaniu transakcji zostanie utworzone oddzielne saldo dla każdej waluty. Możesz z niego korzystać, aby dokonywać przelewów do witryn handlowych i innych użytkowników Skrill, unikając opłat za konwersję.

 

Możesz także dodać oddzielne saldo walutowe podczas deponowania i wykorzystywać środki z tych sald do wypłat i wysyłania środków.

Pamiętaj, że zdeponowanie środków w określonej walucie tworzy osobne saldo w tej walucie, a konwersja walut może nadal obowiązywać.

 

Ile kosztuje wymiana waluty?

Doliczamy do oferowanego przez nas średniego kursu wymiany opłatę w wysokości 3,99%.

 

Czy obowiązują jakieś limity?

Minimalna kwota, którą możesz wymienić, to 0,50 EUR lub równowartość w walucie podstawowej.

Nie ma obowiązujących maksymalnych limitów transakcji.

 

Czy mogę używać mojej karty Skrill Prepaid Mastercard® w innej walucie?

Karta Skrill Prepaid Mastercard® * jest podłączona tylko do głównego salda konta. Jeśli saldo pierwotne wynosi 0, próby transakcji zakończą się niepowodzeniem z powodu niewystarczających środków, nawet jeśli saldo w innej walucie jest dodatnie.

 

 

* Karta Skrill jest dostępna tylko dla mieszkańców krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

** Działa to najlepiej, jeśli logujesz się na swoje konto przez Internet, ponieważ powyższe kroki są niedostępne podczas korzystania z aplikacji mobilnej.