Jaka jest Wasza polityka prywatności?

Jakie informacje o mnie są gromadzone i przechowywane?


Otrzymujemy i przechowujemy informacje o Tobie, takie jak imię i nazwisko, data urodzenia i adres e-mail, gdy złożysz wniosek o usługi Paysafe lub zaczniesz z nich korzystać.


Niektóre z tych informacji są gromadzone automatycznie, na przykład za pomocą plików cookie podczas odwiedzania naszej strony internetowej. Możemy również uzyskiwać dane o Tobie za pośrednictwem stron trzecich, takich jak agencje informacji kredytowej i agencje zapobiegania oszustwom.


Więcej informacji na temat gromadzonych przez nas informacji można znaleźć w naszej szczegółowej polityce prywatności.

 

Jakie informacje o mnie są ujawniane?


Możemy udostępniać Twoje dane osobowe dowolnej firmie z grupy Paysafe.


Możemy również udostępniać Twoje dane osobowe stronom trzecim w celu dostarczania Ci oferowanych przez nas produktów lub zapobiegania oszustwom i zmniejszania ryzyka.


Więcej informacji o tym, jakie informacje są ujawniane, można znaleźć w naszej szczegółowej polityce prywatności.

 

W jaki sposób moje dane są chronione?


Zebrane od Ciebie informacje mogą być przekazywane i przechowywane poza Europejskim Obszarem Gospodarczym („EOG”). Podjęte zostały wszystkie niezbędne kroki w celu zapewnienia bezpieczeństwa twoich informacji.


Za wszelkie hasła, kody dostępu lub wszelkie inne środki zabezpieczające dostęp lub środki uwierzytelnienia odpowiedzialność ponosi użytkownik i jest zobowiązany je chronić.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszej szczegółowej polityce prywatności.