Co je Rapid Transfer a proč bych ho měl použít?

Co je Rapid Transfer?

Rapid Transfer je okamžitou možností vkladu. Rapid Transfer je součástí společnosti Paysafe Group. Rapid Transfer vám umožňuje s pomocí vašich bankovních přihlašovacích údajů okamžitě vložit peníze z Vašeho bankovního účtu přímo do vašeho Skrill účtu.

                              

Je Rapid Transfer bezpečný?

Rapid Transfer je jednou z nejbezpečnějších platebních metod protože při něm využíváte veškeré vysoké bezpečnostní prvky, které poskytuje vaše banka. Bezpečnostní systém vaší banky a nutnost použití přihlašovacích údajů vás chrání před podvodem. Údaje vašeho internetového bankovnictví se nikdy neukládají a zůstávají plně zašifrovány vaší bankou. Veškeré transakce přes Rapid Transfer jsou chráněné protokolem SSL a VeriSign (Norton Secure).

 

Jak použít Rapid Transfer?

Abyste udělali platbu přes Rapid Transfer bude zapotřebí přihlašovacích údajů vašeho internetového bankovnictví, které používáte k přihlášení a potvrzení vaších běžných bankovních převodů. 


 Rapid Transfer vás nejdřív požádá o vaše přihlašovací údaje a poté vás může také požádat o některou formu dvoufázového ověření, kterou vaše banka používá, kupříkladu ověření přes SMS, token anebo aplikaci na mobilním telefonu. Prosím, ubezpečte se, že je máte poruce, když budete dělat platbu přes Rapid Transfer.


Jakmile bude bankovní převod přes Rapid Transfer úspěšný, peníze budou okamžitě připsány na váš Skrill účet.