Co to je Paysafecash a jak funguje?

Paysafecash* vám umožňuje vkládat prostředky na váš Skrill účet nebo platit on-line v hotovosti. Nepotřebujete bankovní účet ani kreditní kartu, a tak je placení snadné a dostupné. Platba probíhá prostřednictvím čárového kódu na místě prodeje, které rychle naleznete na stránkách Paysafecash.

K provedení Paysafecash vkladu, postupujte podle těchto kroků:

    1. V sekci VLOŽIT vašeho účtu klikněte na Paysafecash.

    2. Zadejte částku a klikněte na POKRAČOVAT.

    3. Na obrazovce se objeví shrnutí vaší transakce. Pro pokračování klikněte na PŘEJÍT NA PAYSAFECASH.

    4. Budete přesměrováni na stránky Paysafecash, kde dokončíte platbu.

Poznámka:

  • Chcete-li získat čárový kód a dokončit platbu, musíte se ke svému Paysafecash účtu přihlásit. Pokud tento účet ještě nemáte, budete mít možnost se zaregistrovat. Pokud již máte účet mypaysafecard, můžete se přihlásit pomocí přihlašovacích údajů k mypaysafecard. Aby transakce proběhla úspěšně, vaše peněženka Skrill a účet Paysafecash/mypaysafecard by měly být zaregistrovány ve stejné zemi.
  • Budete mít 72 hod na dokončení transakce na platebním místě. 
  • Z bezpečnostních důvodů můžete do své peněženky Skrill vkládat prostředky pouze z jednoho účtu Paysafecash/„mypaysafecard“, nemůžete použít více účtů.

 

Jak dlouho trvá vklad pomocí Paysafecash?

Peníze jsou připsány na váš účet Skrill, jakmile je platba dokončena. V některých vzácných případech může trvat až 2 pracovní dny, než dojde ke zpracování vaší transakce.

 

Jaké jsou limity a poplatky?

Své limity si můžete ověřit pro jakoukoli metodu vkladu v sekci VLOŽIT vašeho účtu. Kliknutím na příslušnou metodu vkladu uvidíte své limity pro vklad podle statusu vašeho účtu a pokusů o vklad.

Paysafecash může uplatnit dodatečné limity v závislosti na ověření účtu Paysafecash/„mypaysafecard“.

Poplatky za vklad můžete zkontrolovat na naší stránce POPLATKY nebo v sekci VLOŽIT vašeho účtu.

Měna transakce závisí na zemi vaší registrace.


 

*Tato služba je aktuálně dostupná pouze ve vybraných zemích. Pokud ve svém účtu Skrill vidíte tuto možnost, znamená to, že služba je vám k dispozici.