Jak mohu použít Rychlý převod se Převody peněz Skrill ?

Peníze můžete na jiný bankovní účet poslat pomocí Rychlého převodu, pokud používáte bankovní účet podporující Rychlý převod v zemi, kde tuto službu nabízíme.

Rychlý převod se objeví jako volba v sekci „Převod prostředků“ služby Send Direct. Platby se zpracovávají v eurech s výjimkou Polska (PLN), Maďarska (HUF), Dánska (DKK), Norska (NOK) a Švédska (SEK).

 

Mohu platit pomocí bankovního účtu jiné osoby? 

Ne, platby musí přicházet z bankovního účtu na vaše jméno, jak je registrováno na vašem účtu Skrill. Nemůžeme přijímat platby z bankovních účtů vedených na jiné jméno. 

 

Jak dlouho trvá bankovní převod financovaný pomocí Rychlého převodu? 

Prostředky do Skrill obvykle dorazí za 2–3 pracovní dny. Převod Send Direct bude zpracován následně, obvykle do 24 hodin. Jakmile bude vaše platba odeslána k zpracování, obdržíte e-mailovou zprávu.

 

Co když platba nebude doručena příjemci? 

Veškeré neúspěšné převody budou vráceny na bankovní účet odesílatele. Zpracování vrácených plateb obvykle trvá 1–2 pracovní dny. 

 

Existují limity částky, kterou lze odeslat prostřednictvím Rychlého převodu? 

Ano, existují limity pro jednotlivé transakce i kumulativní limity pro trvalé transakce. Tyto limity se v jednotlivých zemích liší a uvidíte je na obrazovce, jakmile se pokusíte odeslat více peněz, než je povoleno.