Co je služba Skrill Převody Peněz a jak jí mohu využít?

Se službou Skrill Převody Peněz můžete rychle, snadně a bezpečně posílat peníze do zahraničí bez poplatků na váš vlastní anebo na cizí bankovní účet a mobilní peněženku v různých měnách. Tato služba je dostupná pro zákazníky, kteří Skrill účet mají a také pro ty, kteří ho nemají.

Abychom vám zajistili ještě větší ziskovost, dáváme vám možnost nastavit upozornění pro vybrané měnové páry, o které každé ráno budete dostávat zprávy na zadanou e-mailovou adresu.Můžete si vytvořit nové upozornění nebo se odhlásit kdykoli budete chtít na stránce Skrill Převody Peněz upozornění o kurzu.

Při používání službu můžete také získat odměny jestli se připojíte k programu  doporučení Skrill Převody Peněz!

 

Jak poslat peníze pomocí služby Skrill Převody Peněz?

Můžete provést  Skrill Převod Peněz kliknutím na tlačítko ZAČÍT na stránce věnovánou* této služby nebo přes sekci POSLAT kliknutím na Mezinárodní převod peněz.

Skrill Převod Peněz můžete provést ve 4 jednoduchých a rychlých krocích:

    1. Zadejte částku pro odesílání/přijímání, z rozbalovací nabídky zvolte měnu pro odesílání / přijímání **, zvolte způsob platby a klikněte na POKRAČOVAT.

    2. Potvrďte, komu posíláte peníze *** - sobě nebo někomu jinému, zadejte jeho údaje (jméno příjemce, bankovní účet nebo číslo mobilního telefonu, v závislosti na to zda budete posílat na bankovní účet nebo na mobilní peněženku) a klikněte na POKRAČOVAT.

    3. Po kliknutí na POTVRDIT se zobrazí shrnutí transakce.

    4. Zvolte způsob platby **** a dokončete transakci.

Jakmile transfer dokončíte, na obrazovce se zobrazí shrnutí platby a na váš email bude odesláno potvrzení o platbě. Seznam všech převodů je dostupný v sekci Mé převody.

*Pokud se jedná o váš první Skrill Převod Peněz a nemáte Skrill účet, budete vyzváni k vytvoření účtu kliknutím na Zaregistrovat se. Stačí zadát svůj e-mail, heslo a své osobní údaje (jméno a příjmení, datum narození a kontaktní údaje) a automaticky se pro vás vytvoří ZDARMA Skrill účet. Měna účtu bude měna, kterou jste vybrali při zahájení převodu. Před dokončením registrace ji můžete změnit.

** Částku pro přijímání, můžete nastavit kliknutím na pole Oni přijímají. Částka, kterou máte zaplatit, se poté automaticky aktualizuje. V horní části žádosti o platbu se zobrazí směnný kurz v reálném čase. Toto je kurz poskytovan nezávisle společností Reuters. Údaje o platbě můžete změnit kliknutím na Editovat v poli MŮJ PŘEVOD.

***Pokud jste dříve provedli převody, budou příjemci uloženi v sekci EXISTUJÍCÍ PŘÍJEMCI, takže nebude nutné znovu zadávat jejich údaje.

**** Pokud chcete změnit způsob platby, který jste dříve vybrali, můžete tak učinit kliknutím na Zaplatit jiným způsobem ?. Můžete si také uložit svůj platební nástroj, abyste nemuseli znovu zadávat své údaje při budoucích převodech.

Které platební metody mohou použít?

K převodům pomocí služby Skrill Převody Peněz můžete v současnosti jako platební metodu použít kreditní/debetní kartu, Paysafecash, Rapid Transfer a Klarma.

 

Jaké poplatky účtujete?

Když odesíláte peníze do zahraničí, není poplatek za převod. Tuzemské převody jsou zpoplatněny až do výše 2%.

Vaše banka vám může účtovat samostatní poplatky.

 

Kdy peníze dorazí na účet příjemce?

Po obdržení vašich prostředků se snažíme doručit peníze okamžitě, pokud je to možné, nebo do 24-72 hodin v závislosti na destinaci a zvoleném způsobu financování, a taky na dni v týdnu, kdy peníze posíláte. Při výběru podrobností transakce budete na obrazovce upozorněni.

 

Existují nějaké limity převodu a jak je mohu zvýšit?

Existují určitá omezení, která závisí na způsobu financování a destinaci převodu. Jakmile dosáhnete těchto limitů, budete na obrazovce upozorněni a budete vyzváni k ověření vaší identity, aby byla transakce zpracována. 

 

V jaké měně peníze dorazí?

Podporujeme převody v různých místních měnách a můžete zvolit měnu převodu z rozbalovací nabídky poli Oni přijímají; peníze tedy dorazí v měně, kterou jste zvolili.

 

Mohu použít svůj zůstatek na Skrill účtu k provedení Skrill Převod Peněz?

Ne, není možné použít zůstak na Skrill účtu k provedení Skrill Převod Peněz, protože Váš zůstatek Skrill je třeba uchovávat odděleně kvůli bezpečnosti a dodržování předpisů.

 

Musí mít příjemce platby Skrill účet, aby mohl dostat peníze?

Ne, k přijetí peněz pomocí naší služby Skrill Převody Peněz není Skrill účtu zapotřebí.

 

 

Mohu poslat peníze na firemní nebo obchodní účet?

Ne, peníze můžete posílat pouze na osobní bankovní účet nebo mobilní peněženku.

 

Co se stane, když můj převod prostřednictvím služby Skrill Převody Peněz selhne?

Pokud bude transakce s platební kartou anebo bankovním účtem neúspěšná, obdržíte automatický e-mail s detaily o transakci.

Pokud bude váš vklad úspěšný, ale z nějakého důvodu Skrill Převod Peněz nebude úspěšný, vaše platba bude co nejrychleji vrácena zpět na vaší kartu anebo bankovní účet. V sekci Mé Převody můžete sledovat momentální stav všech vašich převodů.

 

Je bezpečné posílat peníze pomocí služby Skrill Převody Peněz?

Ano, je bezpečné posílat peníze pomocí služby Skrill Převody Peněz

Skrill byl vyvinutý se stejnými požadavky na bezpečnost a výkon jako webové stránky používané pro bankovní služby a obchodování s akciemi. Vaše přihlášení se k účtu, osobní údaje a veškeré peněžní transakce jsou zabezpečeny pomocí technologie Secure Socket Layer (SSL) s vysoce zabezpečeným 128bitovým šifrováním certifikovaným společností VeriSign.

Když pošlete platbu pomocí Skrillu, příjemce nedostane citlivé finanční informace jako informace o vaší platební kartě anebo číslo bankovního účtu.

 

Mohu svůj převod zrušit?

Jakmile jsme vaší platbu obdrželi a poslali jí do vybrané destinace, platbu nelze zrušit.