Jak mohu poslat peníze jinému zákazníkovi Skrill?

Pomocí funkce ze Skrillu na Skrill můžete okamžitě poslat peníze ostatním zákazníkům Skrill pomocí jejich e-mailu nebo telefonního čísla.

Chcete-li poslat peníze jinému zákazníkovi Skrill, postupujte takto:

    1. V sekci POSLAT vašeho účtu Skrill klikněte na Ze Skrillu do Skrill.

    2. Zadejte e-mail příjemce nebo číslo mobilního telefonu (s příslušným kódem země) nebo vyberte osobu z vašeho seznamu nedávných příjemců a klikněte na POKRAČOVAT.

    3. Zvolte zůstatek* a měnu** transakce, zadejte částku a klikněte na POKRAČOVAT.

    4. Na obrazovce se objeví shrnutí vašÍ transakce. Klikněte na POTVRDIT.

    5. Zadejte svůj 6-mistní verifikačí kód nebo svůj PIN a kliněte  POTVRDIT.***

* Zůstatek vašeho primárního účtu bude předvolen. Můžete také poslat peníze z některého zůstatku vašeho sekundárního účtu (pokud jej máte) z rozbalovací nabídky sekce Zvolit zůstatek.  

** Měna vašeho primárního účtu bude předvolena. Pokud změníte zůstatek vaší transakce odeslání, ten se automaticky změní. Také si můžete zvolit alternativní měnu odeslání z rozbalovací nabídky uvnitř sekce Zadejte částku.

*** Můžete si přidat příjemce do svého důvěryhodného seznamu před tím, než kliknete na Potvrdit. Pokud tak učiníte, při dalším převodu tomuto příjemci nebudete žádáni o šestimístný ověřovací kód ani PIN kód.

Poznámka:

  • Pokud posíláte peníze pomocí čísla mobilního telefonu příjemce, musí toto číslo ověřit (pokud tak ještě neučinil), aby mohl přijmout prostředky.
  • Transakce ze Skrillu na Skrill jsou okamžité. Pokud je příjemce uživatelem Skrill, peníze budou automaticky připsány na jeho účet.
  • Pokud příjemce nemá účet Skrill, obdrží e-mail s pozváním zaregistrovat se do 14 dnů a přijmout peníze. Pokud tak neučiní, transakce bude automaticky zrušena a peníze budou vráceny na váš zůstatek Skrill. Čekající transakci ze Skrillu na Skrill můžete také zrušit sami.

 

Jaké jsou poplatky a limity?

Během transakce se zobrazí vaše odesílací limity a poplatky.

Pro více informací o poplatcích navštivte naši stránku POPLATKY.