Jak mohu platit on-line pomocí Skrill?

Skrill usnadňuje on-line platby na tisících webů. Existují dvě hlavní možnosti, jak převádět finanční prostředky na webové stránky obchodníka pomocí Skrill *:

    • Použitím vašeho zůstatku na Skrill účtu
    • Použitím jedné z dostupných možností financování vašeho Skrill účtu

 

Chcete-li platit on-line pomocí Skrill, postupujte takto:

    1. Navštivte stránku obchodníka, na kterou chcete převést své peníze, a zvolte možnost Vložit nebo Koupit pomocí (může být také použit odkaz jako Hotovost, Koupit žetony, Pokladna nebo něco podobného).
    2. Zvolte platební možnost Skrill a přihlaste se ke svému Skrill účtu.
    3. Pokud máte dostatečný zůstatek na pokrytí platby, můžete si zvolit platbu ze svého zůstatku na účtu Skrill. Pokud ne, vyberte jinou z dostupných platebních možností a dokončete platbu zadáním požadovaných údajů.
    4. Pro dokončení své platby klikněte na ZAPLATIT. **

** Kvůli předpisům vás požádáme, abyste potvrdili, že jste vlastníkem Skrill účtu buď prostřednictvím šestimístného ověřovacího kódu zaslaného na číslo vašeho mobilního telefonu nebo prostřednictvím šestimístného kódu zaslaného na vaši e-mailovou adresu a vašeho PIN kódu Skrill

Tip: Můžete obchodníka označit jako důvěryhodného tím, že zvolíte možnost Při příštích platbách tomuto příjemci důvěřovat, abyste se tomuto procesu v budoucnosti vyhnuli.

 

Za transakce zahrnující převod měny Skrill přidává k našim velkoobchodním směnným kurzům poplatek 3,99 %.

 

Převedl jsem peníze na webovou stránku, ale oni je nedostali. Co mám dělat?

Převody z vašeho Skrill účtu na webové stránky obchodníka jsou okamžité. Je to velmi vzácné, ale občas se může stát, že obchodník není schopen najít peníze, které jste mu převedli, kvůli chybě v komunikaci. 

Pokud k tomu dojde, kontaktujte nás kliknutím na uvedený kontaktní kanál níže. Vyhledáme vaši transakci a poskytneme vám ID transakce příjmu peněz obchodníkem. Potom byste se měli obrátit na obchodníka a poskytnout mu tento odkaz, který může použít, aby vyhledal vaše finanční prostředky ve svém systému a připsal je vám. 

 

Upozorňujeme, že prostředky původně uložené pomocí:

    • Mastercard® nelze použít k převodům na určité obchodníky (kliknutím na logo Skrill na stránce plateb obchodníků zjistíte, zda přijímají platby s kartou Mastercard®);
    • Kreditní kartu nelze použít k převodům obchodníkům registrovaným ve Velké Británii (UK);
    • Nehazardní účel použití, nelze použít k převodům na stránky s hazardními hrami a sázkami (to platí také pro peníze, které obdržíte od obchodníků, kteří nejsou hazardními hrami - nebudete je moci utratit na stránkách s hazardními hrami a sázkami).

 

* Dostupné platební možnosti se mohou u jednotlivých obchodníků lišit.