Jak si nastavím upozornění?

Díky možnosti Upozornění můžete přijímat oznámení, když cena za určitou kryptoměnu *  dosáhne určité úrovně. To je pro vás skvělá příležitost, pokud sledujete kolísání cen nebo chcete zakoupit kryptoměnu za určitou hodnotu. Pomůže vám to šetřit čas a peníze a vytěžit maximální výhodu.

Upozornění můžete nastavit ve 3 jednoduchých krocích:

    1. Klikněte na ikonu UPOZORNĚNÍ.

    2. Zadejte cenu ve fiat měně, pro kterou chcete upozornění přijímat.

    3. Klikněte na VYTVOŘIT UPOZORNĚNÍ.

Jakmile je dosažena nastavená úroveň, obdržíte e-mail, který vás bude o události informovat.

Upozornění můžete nastavit přes záložku PANEL v sekci KRYPTO kliknutím na ikonu UPOZORNĚNÍ vedle kryptoměny, pro kterou chcete upozornění nastavit. Tímto způsobem můžete nastavit upozornění oproti FIAT měně a bitcoinu.

* Kliknutím obrázek zvětšíte

Upozornění si můžete také nastavit přes záložku OBCHOD pod panelem pro obchod výběrem měny, pro kterou chcete upozornění nastavit, a kliknutím na ikonu UPOZORNĚNÍ. Tímto způsobem můžete nastavit upozornění oproti FIAT měně a bitcoinu.

 

* Kliknutím obrázek zvětšíte

Poznámka:

  • Svá upozornění můžete kdykoli zkontrolovat, deaktivovat (pomocí tlačítka Stav) a/nebo smazat (z ikony koše) prostřednictvím záložky PANEL nebo OBCHOD.
  • V záložce OBCHOD můžete upozornění prohlížet a spravovat pouze v zvolené měně, kterou jste nastavili.

 

 

*Tato služba je aktuálně dostupná pouze ve vybraných zemích. Pokud ve svém účtu Skrill vidíte sekci Krypto, znamená to, že služba je pro vás dostupná.