Co je Program Krypto Doporučení?

Program Krypto* Doporučení vám umožňuje vydělat určitou částku ve fiat ** měně v případě, že jste doporučili  přátele  nebo jste byli doporučeni.

 

Jak funguje program Krypto Doporučení?

Chcete-li získat výhodu z programu Krypto Doporučení , stačí poslat svým přátelům svůj personalizovaný odkaz na pozvání. Najdete ho v  Můj účet > Nastavení > Program doporučení.

* Klikněte pro zvětšení obrázku

Aby bylo možné splnit požadavky programu, musejí se doporučeny osoby zaregistrovat přes Váš odkaz, provést vklad do své Skrill peněženky (vklady prostřednictvím NETELLER, Paysafecard a Bitcoin a BitcoinCash jsou vyloučeny), ověřit si účet a koupit Kryptoměnu za minimální částku 100 EUR. Chcete-li získat bonus, musíte splnit uvedené požadavky v časovém rámci 3 měsíců.

 

Jakou odměnu dostanu já a můj kamarád z tohoto programu?

Jakmile jsou výše uvedené požadavky splněny, váš kamarád a vy dostanete fiat částku 5 EUR do příslušných peněženek Skrill.

 

Kdy dostanu odměnu?

Placení bonusu probíhá na konci každého měsíce a na základě požadavků programu.

 

Mohu sledovat přátele, které jsem doporučil, a mé bonusy?

Ano, seznam vašich pozvaných přátel najdete v sekci Program doporučení na vaší peněžence Skrill. Momentálně však neuvidíte, které doporučeni vám přinesli bonusy.

 

Jaká je maximalní částka, kterou mohu získat z programu Krypto Doporučení?

Maximální částka, kterou můžete vydělávat za měsíc od doporučených lidí, je 50 EUR (10 doporučených osob).

 

 

* Služba je dostupná pouze v určitých země. Jestli vidíte sekci Krypto na Vašem Skrill účtu, to znamená, že je ta služba pro Vás dostupná.

** FIAT peníze je měna, kterou vláda prohlásila za zákonné platidlo, ale není podpořena fyzickou komoditou. Hodnota fiat peněz je odvozena spíše od vztahu mezi nabídkou a poptávkou než hodnotou materiálu, ze kterého jsou peníze vyrobeny.