Jak fungují kryptoměny?

Pomocí obchodní funkce Kryptoměna* můžete směnit svůj zůstatek ve fiat měně nebo bitcoinu za jednu nebo více dostupných kryptoměn a profitovat z kolísání cen:

Směnu můžete provést vytvořením okamžité, podmíněné nebo opakované objednávky.

Máte také možnost nastavit si upozornění,  když je dosažena určitá cenová hladina.

Na záložce TRHY sekce KRYPTOMĚNA si můžete prohlédnout přehled všech podporovaných kryptoměn s jejich cenou v reálném čase a 24hodinovou procentuální cenovou změnou. To vám může pomoci vybrat tu nejlepší měnu, čas a cenu pro vaši směnu.

* Kliknutím obrázek zvětšíte

A jde to dokonce ještě pohodlněji – můžete si vytvořit svůj vlastní seznam kryptoměn, které budete sledovat. Nazývá se Seznam sledovaných položek a je k dispozici v záložce PANEL. Měny můžete přidávat na svůj seznam sledovaných položek kliknutím na ikonku hvězdy v cenové tabulce záložky OBCHOD. Svůj seznam můžete spravovat tak, že z něj odeberete kryptoměnuk tomu slouží ikonka koše ve vašem seznamu sledovaných položek.

* Kliknutím obrázek zvětšíte

Můžete také kontrolovat a spravovat vytvořená upozornění, podmíněné a opakující se příkazy a prohlížet si svou Nedávnou aktivitu ze záložky PANEL.

 

* Kliknutím obrázek zvětšíte

Směnu můžete zahájit kliknutím na tlačítko OBCHOD vedle kryptoměny, kterou chcete směnit, nebo prostřednictvím záložky OBCHOD v sekci KRYPTO  vašeho účtu.

Jakmile máte v peněžence kryptoměny k dispozici, můžete si vybrat měny a poslat je svým přátelům.

Můžete také získat odměnu prostřednictvím našeho programu Krypto doporučte přítele.

Poznámka:

  • Některé dostupné kryptoměny (DSH, KNC) lze směnit pouze za bitcoiny.
  • Všechny kryptoměnové transakce jsou viditelné v sekci TRANSAKCE vašeho účtu Skrill. Pro jejich zobrazení si zvolte příslušnou měnu z rozbalovací nabídky v účtu uloženém v sekci TRANSAKCE.
  • Transakce s kryptoměnou jsou nevratné a nelze je v okamžiku směny zrušit a obnovit původní částku.

 

Mohu poslat kryptoměnu obchodníkovi nebo platformě obchodující s kryptoměnami?

Momentálně nemůžete poslat kryptoměnu obchodníkovi ani platformě obchodující s kryptoměnami.

 

 

*Tato služba je aktuálně dostupná pouze ve vybraných zemích. Pokud ve svém účtu Skrill vidíte sekci Krypto, znamená to, že služba je pro vás dostupná.