Jak fungují kryptoměny?

Pomocí obchodní funkce Kryptoměna* můžete směnit svůj zůstatek ve fiat měně nebo bitcoinu za jednu nebo více dostupných kryptoměn a profitovat z kolísání cen:

Směnu můžete provést vytvořením okamžité, podmíněné nebo opakované objednávky.

Máte také možnost nastavit si upozornění,  když je dosažena určitá cenová hladina.

V záložce PANEL v sekci KRYPTO vašeho účtu si můžete prohlédnout přehled podporovaných kryptoměn s jejich cenou v reálném čase a 24hodinovou procentuální změnou ceny. To vám může pomoci vybrat si tu nejlepší měnu, čas a cenu pro svou směnu. Můžete také posuzovat a spravovat vytvořená upozornění, podmíněné a opakující se objednávky.

 

* Kliknutím obrázek zvětšíte

Směnu můžete zahájit kliknutím na tlačítko OBCHOD vedle kryptoměny, kterou chcete směnit, nebo prostřednictvím záložky OBCHOD v sekci KRYPTO  vašeho účtu.

Jakmile máte v peněžence kryptoměny k dispozici, můžete si vybrat měny a poslat je svým přátelům.

Můžete také získat odměnu prostřednictvím našeho programu Krypto doporučte přítele.

Poznámka:

  • Některé dostupné kryptoměny (XTZ, DSH, KNC) lze směnit pouze za bitcoiny.
  • Všechny kryptoměnové transakce jsou viditelné v sekci TRANSAKCE vašeho účtu Skrill. Pro jejich zobrazení si zvolte příslušnou měnu z rozbalovací nabídky v účtu uloženém v sekci TRANSAKCE.
  • Transakce s kryptoměnou jsou nevratné a nelze je v okamžiku směny zrušit a obnovit původní částku.

 

Mohu poslat kryptoměnu obchodníkovi nebo platformě obchodující s kryptoměnami?

Momentálně nemůžete poslat kryptoměnu obchodníkovi ani platformě obchodující s kryptoměnami.

 

 

*Tato služba je aktuálně dostupná pouze ve vybraných zemích. Pokud ve svém účtu Skrill vidíte sekci Krypto, znamená to, že služba je pro vás dostupná.

** FIAT peníze je měna, kterou vláda prohlásila za zákonné platidlo, ale není podpořena fyzickou komoditou. Hodnota fiat peněz je odvozena spíše od vztahu mezi nabídkou a poptávkou než hodnotou materiálu, ze kterého jsou peníze vyrobeny.