Co to je opakovaná objednávka a jak ji vytvořím?

Možnost Opakovaná objednávka vám umožní na pravidelném základě nakupovat jednu nebo více kryptoměn* v předem určené výši. Můžete si vybrat měnu a nastavit částku, která bude zvoleného dne vybrána z vašeho zůstatku. To vám usnadní obchodování, aniž byste se museli obávat, že při nákupu vyberete tu nejnižší cenu.

Tato možnost vám také šetří čas, pokud máte zájem o kryptoměnu, ale nemůžete neustále sledovat kolísání cen. Takto můžete nakupovat kryptoměnu po částech, a tím získat maximální hodnotu ze své investice. Pokud například chcete koupit 100 euro v kryptoměně za měsíc, místo abyste provedli směnu v hodnotě dané kryptoměny najednou, můžete rozdělit peníze na 4 shodné díly po 25 eurech. To vám pomůže snížit průměrnou cenu, za kterou nakupujete. Strategie nákupu v pravidelných intervalech po určitou dobu se nazývá průměrování nákladů dolaru.

Postup vytvoření opakované objednávky:

    1. V záložce OBCHOD v části KRYPTO vašeho Skrill účtu klikněte na Opakující se.

    2. Vyberte kryptoměnu, kterou chcete přijímat, vložte výši výdaje, zvolte, jak často se má tato objednávka opakovat, den události a klikněte na VYTVOŘIT OBJEDNÁVKU.

 

* Kliknutím obrázek zvětšíte

Poznámka:

  • Měny jsou nakupovány za aktuální tržní ceny.
  • Své opakované objednávky můžete kdykoli zkontrolovat, deaktivovat (pomocí tlačítka Stav) a/nebo smazat (z ikony koše) prostřednictvím záložky PANEL nebo OBCHOD.

 

Jaké jsou poplatky a limity?

Poplatky a limity si můžete prohlédnout v záložce OBCHOD v sekci KRYPTO.

Více informací o poplatcích najdete na stránce Kryptoměny

Směnné kurzy měn jsou přijímány přímo od našeho zprostředkovatele směny Coinbase a jsou aktualizovány každých 5 sekund.

 

 

*Tato služba je aktuálně dostupná pouze ve vybraných zemích. Pokud ve svém účtu Skrill vidíte sekci Krypto, znamená to, že služba je pro vás dostupná.