Co je Virtuální Předplacená Skrill MasterCard® a jak ji můžu získat?

Jak funguje Virtuální Předplacená Skrill MasterCard®*?

Virtuální Předplacená Skrill MasterCard® vám umožňuje použít prostředky, které máte k dispozici na disponibilním zůstatku vašeho Skrill účtu pro platby na internetu všude tam, kde je akceptovaná MasterCard®. Protože se jedná o virtuální kartu, nelze jí použít pro platby bez připojení k internetu a pro výběry z bankomatů.

Jak můžu získat Virtuální Předplacenou Skrill MasterCard®?

Pokud máte pozitivní zůstatek na vašem Skrill účtu, budete si moct objednat Virtuální Předplacenou Skrill MasterCard® následujícím způsobem:

  1. Jednoduše klikněte sekci Skrill Karta v levé části vašeho Skrill účtu.
  2. V sekci Virtuální Skrill Karta, klikněte na Získejte svou virtuální kartu
  3. Vyplňte formulář výběrem měny - zvolte si měnu, kterou používáte pro své transakce nejvíce. Tímto se vyhnete zbytečným poplatkům za směnu měn. V nejlepším případě by bylo nejvýhodnější, kdybyste si zvolili katu ve měně svého Skrill účtu, pokud to bude možné.

Jakmile bude Vaše nová Předplacená Skrill MasterCard® vygenerovaná, na obrazovce se zobrazí 16-ti místní číslo karty, bezpečnostní kód (CVV) a doba vypršení platnosti. Nyní můžete použít svou virtuální Skrill kartu u vašeho oblíbeného obchodníka.

Můžu vybírat s Virtuální Předplacenou Skrill MasterCard® peníze s bankomatů?

Ne, bankomaty vyžadují fyzikou plastickou kartu pro uskutečnění výběru. Výběry na bankomatech lze dělat s předplacenou Skrill MasterCard®.

Můžu použít svou Virtuální Předplacenou Skrill MasterCard® pro rezervaci hotelového pokoje, zakoupení letenky anebo půjčení auta?

Nedoporučujeme vám, abyste využívali svou Virtuální Předplacenou Skrill MasterCard® pro rezervaci hotelových pokojů, letenek a půjčovaní aut, protože tito obchodníci obyčejně požadují ověření plastové platební karty. Protože číslo vaší virtuální karty se liší od čísla plastové karty, nebudou moci potvrdit vaší rezervaci.

Prosím, použijte vaší Předplacenou Skrill MasterCard když budete dělat následující typy transakcí - klikněte zde abyste se dověděli více o předplacené Skrill MasterCard®.

 

 

*Virtuální Předplacená Skrill MasterCard® je k dispozici pouze pro obyvatele vybraných zemí. Potvrďte dostupnost ve svém účtu.