Co je Silné Ověření Klienta?

Silné Ověření Klienta je nově zavedený evropský regulační požadavek, jehož cílem je zvýšit bezpečnost plateb online a vstoupí v platnost dne 14. září 2019.

Co se mění?

V důsledku těchto nedávných změn v odvětví v některých případech (při přihlášení nebo provedení transakce) vás můžeme požádat o dodatečné ověření buď prostřednictvím 6místného SMS kódu  odeslán na mobilní telefón nebo kliknutím na odkaz s ověřením odeslán na primární registrovanou e-mailovou adresu. Tím se zlepší zabezpečení účtu a bezpečnost vašich plateb. Pokud jste si stáhli a nainstalovali si mobilní aplikaci Skrill a alespoň jednou jste se do ni v minulosti přihlásili, můžete na svém mobilním zařízení obdržet oznámení push, abychom vás ověřili.

 

Jak přidát telefonní číslo nebo změnit zaregistrované?

Chcete-li přidat telefonní číslo nebo změnit již zaregistrované, klikněte zde, přejděte na „Osobní údaje“> „Upravit“ vedle vaší adresy. Než ho uložíme ve vašem profilu, zkontrolujeme vaše telefonní číslo pomocí 6místného SMS kódu . Pokud pro ověřování nemůžete použít mobilní telefón, máte možnost provést ověření také kliknutím na odkaz  odeslán na primární e-mailovou adresu.

 

Jak změnit primární emailovou adresu?

Abyste editovali sekundarní email jako primární, máte ho nejdřív ověřit.

Ověření emailu můžete udělat těmito kroky:

  1. V sekci ‘Nastavení’ na Vašem Skrill účtu klikněte na ‘Osobné údaje’.
  2. Klikněte na tlačítko ‘Ověřit’ vedle emailové adresy.
  3. Po kliknutím na Ověření, na email dostanete automatickou zprávu zahrnující ověřivácí odkaz. Ten odkaz je platný 15 minut. Máte na odkazu kliknout, abyste dokončili ověření.

Můžete ověřený sekundarní email editovat jako primární kliknutím na ‘UČINIT PRIMÁRNÍ’ vedle emailové adresy v sekci ‘Nastavení’ > ‘Osobné údaje’.

 

*Když se přihlašujete, můžete zaškrtnout políčko „Na tomto zařízení se mě znovu neptat“, což zrychlí a usnadní vaše přihlášení. Důvěryhodná zařízení můžete spravovat v sekci „Nastavení“> „Zabezpečení“> „Důvěryhodná zařízení“ na svém účtu.

*Při posílání peněz můžete během potvrzení transakce označit příjemce jako „důvěryhodného“, aby další platby k němu byly rychlejší.