Jak mám ověřit kreditní /debetní kartu u Skrill?

Ověření vaší karty navýší částku, kterou s ní můžete vložit. Je to také bezpečnostní krok, kterým ve vykonáváme, abychom Vám pomohli chránit informace o vašem účtu Skrill a kartě. *

Svou kartu můžete ověřit až poté, co s ní provedete úspěšný vklad.

Ověření karty se provádí pomocí čtyřmístného ověřovacího kódu. Objeví se na výpisu vaší kreditní nebo debetní karty spolu s podrobnostmi o transakci vašeho vkladu na Skrill. Pro získání ověřovacího kódu budete muset vyhledat frázi Skrill 1234“. Číslo po „Skrill“ bude ověřovací kód, který použijete.

Pokud jste si zvolili možnost uložit informace o kartě, karta se zobrazí pod záložkou Kreditní nebo debetní karta v sekci VLOŽIT vašeho účtu, spolu s možností navýšit její limit.

Jakmile najdete platbu v rámci svého on-line bankovnictví, klikněte na odkaz NAVÝŠIT LIMIT pod kartou, kterou chcete ověřit, zadejte kód a klikněte na POTVRDIT.  

* Kliknutím obrázek zvětšíte

Poznámka:

  • V závislosti na tom, jak rychle vaše banka nebo vydavatel vaší karty zobrazuje transakce na vašem účtu a jak přistupujete ke svým výpisům, může tento typ ověření trvat několik sekund až několik dní. Pokud transakci nemůžete najít, kontaktujte svou banku.
  • Budete mít 3 pokusy o dokončení ověření. Pokud zadáte 3 nesprávné ověřovací kódy, budete muset před dalším pokusem počkat 24 hodin.

Pokud z nějakého důvodu nemůžete svou kartu ověřit, můžete nás požádat o další pomoc. Upozorňujeme, že pro manuální ověření vaší karty může být vyžadován dokument (např. výpis z kreditní karty). 

 

 

*Pokud ve svém účtu Skrill nevidíte možnost ověření vaší karty, znamená to, že ověření pro ni není vyžadováno.