Mohu si zaregistrovat více než jeden účet?

Pokud nejste zákazník Skrill VIP, budete si moci zřídit pouze jeden osobní účet. Můžete si však ke svému účtu přiřadit více než jednu e-mailovou adresu a samozřejmě také kteroukoliv svou osobní kreditní kartu a údaje bankovního účtu.

Zřízení více účtů může být považováno jako zakázané jednání, a proto si vyhrazujeme právo kdykoliv deaktivovat takto zřízené neoprávněné hromadné účty, a to bez předchozího upozornění.

Pokud jste VIP zákazník, může vám být umožněno mít více než jeden účet Skrill. Naše výsada zřízení účtu ve více měnách je k dispozici pouze pro zákazníky Skrill VIP na stříbrné, zlaté nebo diamantové úrovni. Jste-li stříbrným, zlatým nebo diamantovým zákazníkem VIP a chcete si zřídit další účet Skrill v jiné měně, postupujte následovně:

  1. Přejděte na stránky www.skrill.com a pomocí nové e-mailové adresy otevřete nový účet klepnutím na “Registrace”.
  2. Vyplňte registrační formulář a zkontrolujte, zda jste si pro svůj sekundární účet vybrali jinou měnu.
  3. Obraťte se na tým Skrill pro péči o zákazníky VIP a uveďte e-mailovou adresu jak starého, tak i nového účtu; Skrill je propojí tak, abyste získali stejná oprávnění. Budete pak moci přidat stejné kreditní karty a bankovní účty ke všem propojeným účtům.