Jak můžu ověřit svůj Skrill účet a zvýšit své limity?

Zvýšení limitů je obvykle otázkou poskytnutí dodatečných údajů potřebných k ověření účtu. Je to rychlé a snadné.

Jakmile začnete používat svůj Skrill účet, objeví se vám možnost poskytnout doklad k ověření totožnosti. Je nezbytné nahrát čistou, čítelnou, platnou, nepozměněnou barevně naskenovonou nebo vyfocenou kopii  jednoho z těchto dokladů:

  • Přední a zadní strana Vašeho řidičského průkazu
  • Stránka s fotografií Vašeho cestovního pasu
  • Přední a zadní strana Vašeho občanského průkazu

Také vás požádáme, abyste ověřili svou adresu a udělali si selfie.

 

Udělejte vklad do svého účtu

Vložení prostředků do vašeho Skrill účtu je součástí ověřovacího procesu. Ověření svého účtu můžete dokončit JENOM po úspěšném vkladu. Do svého Skrill účtu můžete vložit pomocí kteréhokoli dostupného způsobu vkladu dostupného v sekci Vklad ve vašem Skrill účtu anebo příjmem peněz od jiného uživatele Skrillu anebo obchodníka.

Proces nahrávaní vašeho identifikačního dokladu můžete začít kliknutím na oranžový proužek, který je viditelný po přihlášení do vašeho Skrill účtu anebo přes sekci Nastavení a Ověření ve vašem Skrill účtu.

* Klikněte pro zvětšení obrázku

Nyní budete přesměrováni na stránku Ověřte svůj účet, kde budou zobrazeny všechny zbývající kroky ověření.

 

Ověřte doklad totožnosti

Svůj Skrill účet si můžete ověřit buď přes svůj Facebookový profil anebo standardním ověřovacím procesem.

* Klikněte pro zvětšení obrázku

Jakmile začnete proces Ověření dokladu totožnosti, budou vám nabídnuty dvě možnosti, které vám umožní ověřit doklad totožnosti:

* Klikněte pro zvětšení obrázku

    1. Ztáhněte naší Mobilní Aplikaci - toto je nejrychlejší možností, umožňující stažení naší aplikace a nahrání snímků do bezpečného ověřovacího systému pomocí fotoaparátu na vašem telefonu. Můžete si stáhnout aplikaci Skrill (Skrill Google Play/Skrill Apple App Store) a pak můžete na ověření použít fotoaparát vašeho mobilního telefonu.

* Klikněte pro zvětšení obrázku

    2. Pořiďte a nahrajte fotografie z webové kamery - to je rychlá možnost, která vám umožnuje použít webovou kameru k zachycení obrázků nebo nahrání fotografií přední a zadní strany vašeho dokadu totožnosti a taky udělat selfie.

Poznámka: Pokud nemáte webovou kameru, prosíme použijte výše uvedenou Možnost 1.

Po kliknutí na Pořiďte a nahrajte fotografie z webové kamery budete mít na výběr z dokumentů, které můžete použít k ověření a zemi, která ho vydala.

 

* Klikněte pro zvětšení obrázku

Dále budete muset nahrát své dokumenty nebo pomocí své webové kamery zachytit novou kopii documentů a poté udělat taky selfie.

Pokud nevidíte automatické okno s oznámením o sdílení vaší webové kamery ve vašem internetovém prohlížeči, tady můžete nalézt více informací jak jej znovu zapnout.

  

* Klikněte pro zvětšení obrázku

Po úspěšném nahrání/použití vaší webové kamery k odeslání dokumentů a zachycení selfie, Ověření totožnosti bude ve stavu V PŘEZKUMU.

Poté dostanete potvrzující zprávu a můžete pokračovat se zbylými ověřovácími kroky.

* Klikněte pro zvětšení obrázku

Ověřte svou Adresu

Pokud jste geografickou polohu svého internetového prohlížeče ještě nesdíleli, budete požádání abyste tak udělali za účelem splnění požadavku Ověřte svou adresu.

* Klikněte pro zvětšení obrázku

Geolokace je dostupná jen ve vybraných zemích. Když vaše země není podporovaná, dáme Vám možnost ručně nahrát váš dokument k ověření adresy.

* Klikněte pro zvětšení obrázku

 

Shruntí

Na stránce shrnutí bude zobrazeno, zdali jednotlivé kroky ověření byly dokončené a že dokumenty, které jste nahráli, jsou právě ověřované.

* Klikněte pro zvětšení obrázku

Jakmile je proces ověření totožnosti zcela dokončen, obdržíte potvrzení emailem.

Dodatečné informace o ověření naleznete zde.