VIP nasıl olabilirim?

Bir Skrill VIP üyesi olabimek için tüccarlara ödemeler yaparak veya Crypto* alıp satarak Skrill cüzdanınızı kullanmanız yeterlidir. Bir çeyrek dönem için en düşük toplam işlem tutarı 6.000€ (veya seçtiğiniz para biriminin karşılığı) olmalıdır.

Asgari işlem şartını yerine getirince, ertesi gün hesabınız otomatik olarak Skrill VIP hesabı olacaktır. Böylece bulunduğunuz çeyreğin sonuna kadar ve bir sonraki çeyrek boyunca VIP olacaksınız.

 

VIP statümü nasıl koruyabilirim?

Mevcut VIP statünüzü korumak veya daha üst düzey VIP seviyesine ulaşabilmek için çeyrek içerisinde gerekli miktarda tüccarlara ödeme yapmanız veya Crypto alıp satmanız gerekiyor.

Örneğin, 1 Şubatta VIP olursanız, Mart ayı ve ikinci çeyrekte (Nisan, Mayıs ve Haziran) VIP kalmayı garantilemiş olursunuz.

Ancak ikinci çeyrekte asgari işlemler miktarına ulaşamazsanız ikinci çeyreğin sonunda (30 Haziranda) VIP statünüzü kaybedeceksiniz.

VIP statü seviyeleri, her çeyrek sonunda gözden geçirilir ve düzenlenir.

 

Yararlar nelerdir?

  • Öncelikli banka para yüklemeleri ve daha yüksek işlem limitleri** – hem çevrimiçi hem çevrimdışı (Skrill kartınızı kullanarak).
  • Çoklu para biriminde hesap (VIP Silver ve üzeri)
  • Günün 24 saatinde yardım. Silver ve üzeri üyelerin özel hesap yöneticileri olur.
  • Bir VIP üye olarak ödeme ücretleriniz daha düşük olur. Skrill cüzdanınızı ne kadar çok kullanırsanız o kadar daha az ödersiniz.

VIP program hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen ilgili sayfamızı ziyaret edin.

 

* Hizmet, halihazırda yalnız belli ülkelerde mevcuttur. Skrill hesabınızda Crypto bölümünü görüyorsanız, hizmet ülkenizde mevcuttur.

**VIP statüsü, Skrill hesabınızdaki işlem limitlerini otomatik olarak kaldırmaz. İşlem limitleri, VIP seviyesine göre değişiklik gösterir.