Birden fazla hesap açabilir miyim?

Bir Skrill VIP müşterisi olmadığınız sürece, her müşteri için sadece bir kişisel hesaba izin verilir. Ancak hesabınızla birden fazla e-posta adresi ilişkilendirebilir ve elbette bireysel kredi kartı ve banka hesabı bilgilerinizden herhangi birini hesabınızla ilişkilendirebilirsiniz.

Çok sayıda hesap yasaklanan faaliyetin göstergesi olabilir, bu nedenle önceden bildirimde bulunmaksızın, izinsiz açılan çok sayıda hesabın herhangi birini herhangi bir zamanda devre dışı bırakma hakkımızı saklı tutuyoruz.

Bir VIP müşteriyseniz, Skrill’de birden fazla hesabınız olmasına izin verilebilir. Çoklu para birimi hesabını sadece Gümüş, Altın veya Elmas Skrill VIP müşterileri kullanabilir. Gümüş, Altın veya Elmas VIP isteniz ve farklı bir para biriminde başka bir Skrill hesabı açmak isterseniz, lütfen aşağıdaki işlemleri uygulayın:

  1. www.skrill.com adresine girin ve yeni bir e-posta adresi kullanarak, “Kaydol” düğmesine tıklayıp yeni bir hesap açın.
  2. Kayıt formunu doldurun ve ikincil hesabınız için farklı bir para birimi seçtiğinizden emin olun.
  3. Skrill VIP Ekibi ile iletişim kurup hem eski hem yeni hesabınızın e-posta adreslerini bildirdiğinizde, bu hesapları bağlantılandırarak size aynı ayrıcalıkları sunacağız. Ardından tüm bağlantılandırılmış hesaplara aynı kredi kartı ve banka hesaplarını ekleyebilirsiniz.