Facebook profilimi kullanarak Skrill kimliğimi nasıl doğrulayabilirim?

Facebook profilinizi kullanarak Skrill kimliğinizi hızlıca doğrulayabilme seçeneğiniz mevcut.

Skrill kimliğinizi Facebook aracılığıyla doğrulamayı seçerek, Skrill hesap doğrulama prosedürünün parçası olan hesap sahipliği ve adres doğrulama adımlarını adnında tamamlamış olacaksınız. Devamında, Skrill hesap doğrulama prosedürünü tamamlamak için resmi makamlarca ihraç edilen kimlik belgenizi kolayca yükleyebilirsiniz.

Facevook profiliniz aracılığıyla kimliğinizi doğrulamak için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

    1.Skrill Hesabınızın ‘Detaylarınızı Doğrulayın’ bölümünde yer alan ‘Facebook aracılığıyla Doğrula’ butonuna tıklayın.

    2.Hemen Facebook oturum açma sayfasına yönlendirileceksiniz. Devam etmek için Facebook hesabınıza oturum açmanız gerek.

    3. Facebook hesabınızı tanımladıktan sonra bilgilerinizi paylaşmaya izin verdiğinizi beyan etmek için mavi renkteki ‘Devam’ butonuna tıklayın.

    4. Facebook ile doğrulama sadece bir kaç saniyenizi alır. Kimlik dorğulaması bir kez tamamlandığında, Size doğrulama mesajı gönderilecek ve kimlik doğrulama prosedürüyle ilgili diğer adımları tamamlamak için Size öneride bulunulacak. ‘Devam’ butonun tıklayarak, Skrill hesap doğrulama prosedürünü kimlik belgenizi yükleyerek tamamlama olasılığına sahip olacaksınız.

Not: Facebook profilinizi kullanarak Skrill kimliğinizi başarıyla doğrulayabilmek için Facebook profilinizdeki doğrum tarihi, adres ve e-mail adresinin Skrill hesabınızdaki bilgilierle uyumlu olması gerektiğini unutmayın.