Kredi/banka kartımı Skrill'le nasıl doğrulayabilirim?

Kart doğrulama için iki yol vardır: ödemenizin açıklama alanında verilmiş olan 4 haneli doğrulama kodunu girmek ya da kartınızdan çekilen tam tutarı girmek.

Seçenek 1:

Doğrulanmamış bir kart ile her para yüklemenizde sistem, her işleme bir 4 haneli kod vererek otomatik olarak doğrulama prosedürü başlatır. Söz konusu ödemeyi, internet bankacılığı sisteminde tespit edince Kartlar ve Banka Hesapları bölümünde bulunan Doğrula linkini tıklayıp söz konusu kodu girerek veya Para yatır bölümündeki Kart limitini yükselt linkine tıklayarak kartınızı doğrulayabilirsiniz.

Seçenek 2:

    1.Hesabınıza giriş yapın ve Kartlar ve Banka Hesapları veya Para yatır üzerine tıklayın.

    2.Doğrulamak istediğiniz kartın karşısındaki Doğrula/Kart limitini yükselt linkini tıklayın.

    3.Ardından, kartınızdan düşük, rastgele (EUR 1.01 avro - 2.99 avro arasında) bir miktar çekeceğiz.

    4.Check your bank or card statement for this amount.

    5.Tutarı öğrenince Skrill hesabınıza giriş yapıp, Para yatır bölümünde veya Kartlar ve Banka hesapları bölümünde bulunan Doğrulamayı tamamla linkini tıklayarak tutarı yazın.

Bankanız veya kartı aldığınız kurumun işlemleri yansıtma hızına ve sizin, kart ekstrenizi nasıl alıyor almanıza bağlı olarak kart doğrulama prosedürü, birkaç saniyeden birkaç güne kadar bir zaman alabilir.

Kartınızı doğrulamanız, kredi veya banka kartı ile yükleme limitlerinizde.

Herhangi bir nedenle kartınızı doğrulayamazsanız yardımcı olabilmemiz için lütfen bizimle temas kurun. Kartınızın doğrulanabilmesi için sizden belge (örneğin kart ekstresi) talep edilebilir.