Kredi/banka kartımı Skrill'le nasıl doğrulayabilirim?

Kart doğrulama için iki yol vardır: ödemenizin açıklama alanında verilmiş olan 4 haneli doğrulama kodunu girmek ya da kartınızdan çekilen tam tutarı girmek.

Seçenek 1:

Doğrulanmamış bir kart ile her para yüklemenizde sistem, her işleme bir 4 haneli kod vererek otomatik olarak doğrulama prosedürü başlatır. Söz konusu ödemeyi, internet bankacılığı sisteminde tespit edince Kartlar ve Banka Hesapları bölümünde bulunan Doğrula linkini tıklayıp söz konusu kodu girerek kartınızı doğrulayabilirsiniz.

Seçenek 2:

  1. Hesabınıza giriş yapın ve Kartlar ve Banka Hesapları’nı tıklayın
  2. Doğrulamak istediğiniz kartın karşısındaki Doğrula linkini tıklayın 
  3. Ardından, kartınızdan düşük, rastgele bir miktar çekeceğiz
  4. Kartınızdan çekilen tutarı, bankanızdan veya kart ekstrenizden öğrenin 
  5. Tutarı öğrenince Skrill hesabınıza giriş yapıp tutarı yazın

Bankanız veya kartı aldığınız kurumun işlemleri yansıtma hızına ve sizin, kart ekstrenizi nasıl alıyor almanıza bağlı olarak kart doğrulama prosedürü, birkaç saniyeden birkaç güne kadar bir zaman alabilir.

Kartınızı doğrulamanız, kredi veya banka kartı ile yükleme limitlerinizde, ilgili makalede belirtilmiş limitler doğrultusunda, artış sağlayacaktır: Yükleme limitlerim nedir?

Kart doğrulama prosedürü, yakında Skrill mobile uygulamasına da ilave edilecektir.

Herhangi bir nedenle kartınızı doğrulayamazsanız yardımcı olabilmemiz için lütfen bizimle temas kurun. Kartınızın doğrulanabilmesi için sizden belge (örneğin kart ekstresi) talep edilebilir.