Kredi/banka kartımı Skrill'le nasıl kullanabilirim?

Kredi/banka kartınızla Skrill hesabınıza para yüklemek için aşağıdaki adımları takip edin:


1.    Skrill hesabınızın sağ tarafında bulunan Mevduat düğmesine tıklayın.
2.    Açılan menüden para yüklemek için kullanacağınız kartı seçin. *
3.    Yüklemek istediğiniz tutarı girin, para yükleme amacını seçin, kartınızın güvenlik kodunu girin ve Mevduat düğmesine tıklayın. **

*Kayıtlı kartınız yoksa ya da başka bir kartla para yüklemek istiyorsanız Kart ekle üzerine tıklayabilirsiniz. Yeni bir kart eklemek için kartınızın numarasını, son kullanma tarihini ve güvenlik kodunu girmelisiniz.
 

**Kartınızda 3D güvenlik kodu aktif ise kartı aldığınız bankanın 3D Güvenlik sayfasından ek doğrulamayı tamamlamanız gerekiyor.

Debit veya kredi kartı kullanarak Skrill hesabınıza para yükleyebilmeniz için kullanmak istediğiniz kartı doğrulamanız gerekmektedir.


Kartınızı, anında para yükleyerek Dijital Cüzdan bakiyenizi ve Skrill Prepaid Mastercard® Kart* bakiyenizi arttırmak için ve de çeşitli internet sitelerine ödeme yapmak için kullanabilirsiniz.

Kredi kartı veya bank kartınızı doğrulamak, beklentilerinizi karşılaması gereken bir kartla para yatırma limiti sağlar.

Ancak hesabınıza daha yüksek tutarda para yatırmanız gerektiğini düşünüyorsanız, limitinizi yükseltme olasılığını görüşmek üzere Skrill Yardım Ekibi ile iletişim kurun.

 

 

*Skrill karttan sadece yetkili European Economic Area - EEA (Avrupa Ekonomik Alanı) ülkelerinin sakinleri yararlanabilir.