Jak mogę wypłacić pieniądze ze swojego konta Skrill?

Istnieje kilka opcji wypłat, z których możesz skorzystać, aby wypłacić środki z konta Skrill. Kliknij poniższe linki, aby zobaczyć wszystkie szczegóły każdej opcji:

Skrill do Skrill Send Money - ta opcja wypłaty jest dostępna dla większości klientów Skrill. Możesz natychmiast wysłać pieniądze do innego użytkownika Skrill, używając tylko swojego adresu e-mail.

Prześlij do sprzedawcy - jest to opcja natychmiastowej wypłaty, umożliwiająca transfer środków do witryny sprzedawcy.

Wysyłaj pieniądze do portfela NETELLER - jest to opcja natychmiastowej wypłaty, umożliwiająca transfer środków z konta Skrill do portfela NETELER. Transakcja zostaje zainicjowana w portfelu NETELLER jako depozyt, a środki są natychmiast przekazywane.

Skrill Prepaid Mastercard® * - dzięki Skrill Prepaid Mastercard® możesz dokonywać natychmiastowych płatności i wypłat z bankomatów.

Wirtualna Karta Skrill Virtual Prepaid Mastercard®* - Wirtualna Karta Skrill Virtual Prepaid Mastercard® pozwala na wykorzystanie środków z konta Skrill do dokonywania zakupów online wszędzie tam, gdzie logo Mastercard® jest akceptowane.

Wypłata na konto bankowe - wypłata na konto bankowe umożliwia przelewanie środków z konta Skrill bezpośrednio na konto bankowe.

Wypłata przez bank lokalny - ta opcja wypłaty dostępna jest dla członków mieszkających w niektórych krajach Ameryki Łacińskiej i Chin. Wypłata za pomocą Lokalnego banku pozwala szybko przelać środki z konta Skrill na konto bankowe.

Wypłata na kartę VISA - ta opcja wypłaty umożliwia transfer środków z konta Skrill na kartę VISA.

Wypłata na kartę Mastercard® - ta opcja wypłaty jest dostępna dla używkowników mieszkających w niektórych krajach z Rosji i Ukrainy. Wypłata na kartę Mastercard® pozwala szybko przelać środki z konta Skrill na kartę Mastercard®.

Wycofanie do mobilnego portfela - jest to opcja natychmiastowej wypłaty, umożliwiająca klientom z niektórych krajów wypłacanie środków z konta Skrill do portfela mobilnego zarejestrowanego na ich koncie.

Należy pamiętać, że opłata za wymianę walutową w wysokości 3,99% zostanie zastosowana do każdej transakcji Skrill, która obejmuje zmianę walut. 

 

 

* Karta Skrill jest dostępna tylko dla mieszkańców krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).