Jak zweryfikować swoją kartę kredytową lub debetową w Skrill?

Istnieją dwa proste sposoby weryfikacji karty: poprzez potwierdzenie 4-cyfrowego kodu weryfikacyjnego dostępnego w opisie płatności lub potwierdzeniu dokładnej kwoty pobranej z karty.

Opcja 1:

Za każdym razem, gdy wpłacasz środki z nie zweryfikowanej karty, system automatycznie inicjuje proces weryfikacji, przypisując 4-cyfrowy kod weryfikacyjny do każdej wpłaty. Po zlokalizowaniu płatności w bankowości internetowej możesz zweryfikować kartę, klikając przycisk Zweryfikuj w sekcji Banki i karty lub link Zwiększ limit karty w sekcji Wpłać i wprowadź kod.

Opcja 2:

    1. Zaloguj się do swojego konta i kliknij Banki i karty lub Wpłać.

    2. Kliknij łącze Zweryfikuj / zwiększ limit karty obok karty, którą chcesz zweryfikować.

    3. Następnie obciążymy twoją kartę małą, losową kwotą (od 1,01 do 2,99 EUR).

    4.Sprawdź wyciąg bankowy lub wyciąg z karty dla tej kwoty.

    5. Kiedy dowiesz się, jaka kwota została pobrana, zaloguj się na swoje konto Skrill i potwierdź tę kwotę, klikając link Zakończ weryfikację w sekcji Banki i karty lub w sekcji Wpłać.

W zależności od tego, jak szybko Twój bank lub wystawca karty wyświetla transakcje na Twoim koncie i kiedy uzyskujesz dostęp do wyciągów, ten rodzaj weryfikacji może zająć od kilku sekund do kilku dni.

Zweryfikowanie karty zwiększy kwotę, którą możesz wpłacić za jej pomocą.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz zweryfikować swojej karty, skontaktuj się z nami, aby uzyskać dalszą pomoc. Zwróć uwagę, że dokument (np. Wyciąg z karty kredytowej) może być wymagany do ręcznej weryfikacji Twojej karty.