Czym jest Skrill Przelew Pieniężny i jak z niego korzystać?

Za pomocą Przelewu Pieniężnego Skrill możesz wysyłać pieniądze z zerowym oprocentowaniem walutowym do własnego lub zewnętrznego portfela mobilnego lub na konto bankowe. Przelewy są natychmiastowe* i realizowane w lokalnej walucie odbiorcy. Usługa jest dostępna zarówno dla niezarejestrowanych, jak i zarejestrowanych klientów.  

 

Jak wysłać pieniądze za pomocą Przelewu Pieniężnego Skrill?

• Nie mam konta Skrill

 1. Przejdź do strony Skrill Przelew Pieniężny. Wybierz kwotę, którą chcesz wysłać, oraz kraj odbiorcy. Kurs wymiany waluty w czasie rzeczywistym zostanie wyświetlony na górze żądania zapłaty. Jest to stawka zapewniona niezależnie przez agencję Reuters. Nie dodajemy żadnych ukrytych znaczników do tej stawki.
 2. W zależności od kraju zamieszkania odbiorcy będziesz mógł wysyłać pieniądze na konto bankowe lub portfel mobilny lub oba.
 3. Aby zrealizować transfer, kliknij Rozpocznij. Zostaniesz przekierowany do strony rejestracji - wystarczy dodać adres e-mail, hasło i dane osobowe (imię i nazwisko, datę urodzenia i dane kontaktowe). Szczegóły płatności podane na początku są przechowywane i wyświetlane obok ekranu wraz z danymi osobowymi. Dostępna jest również opcja edycji przelewu.
 4. Po kliknięciu przycisku Kontynuuj automatycznie tworzone jest DARMOWE konto Skrill. Waluta konta to waluta wybrana podczas inicjowania przelewu.
 5. Następnie musisz potwierdzić, komu przesyłasz pieniądze - do siebie lub do kogoś innego. W zależności od wyboru sposobu dostawy przelewu (konto bankowe lub portfel mobilny) zostaniesz poproszony o podanie nazwiska odbiorcy, numeru konta bankowego lub numeru telefonu komórkowego. Dane odbiorcy są przechowywane dla przyszłych płatności.
 6. Po zakończeniu przelewu, wybierając jedną z dostępnych opcji płatności, na ekranie zostanie wyświetlone podsumowanie potwierdzenia i wysłane na zarejestrowany adres e-mail. Lista przelewów będzie dostępna w sekcji "Moje przelewy".

 

Uwaga: Utworzone konto Skrill jest kontem podstawowym i podlega ograniczeniom. Aby zwiększyć limity transakcji, musisz zweryfikować swoją tożsamość.

 

* Kliknij, aby powiększyć obraz

 

• Mam konto Skrill

 1. Przejdź do strony Skrill Przelew Pieniężny i wprowadź dane do przelewu (kwota, kraj odbiorcy itp.). Dostęp do usługi Skrill Przelew Pieniężny można również uzyskać, klikając baner na koncie Skrill.
 2. W zależności od kraju zamieszkania odbiorcy będziesz mógł wysyłać pieniądze na konto bankowe lub portfel mobilny lub oba.
 3. Ponieważ masz już konto Skrill, zaloguj się, używając zarejestrowanego adresu e-mail i hasła.
 4. Wstępnie wybrane informacje o płatności zostaną zapisane, a następnie będziesz musiał potwierdzić, komu przesyłasz pieniądze - na siebie lub na kogoś innego. W zależności od wyboru sposobu dostawy przelewu (konto bankowe lub portfel mobilny) zostaniesz poproszony o podanie nazwiska odbiorcy, numeru konta bankowego lub numeru telefonu komórkowego. Szczegóły są przechowywane dla przyszłych płatności.
 5. Po zakończeniu przelewu, wybierając jedną z dostępnych opcji płatności, podsumowanie potwierdzenia zostanie wyświetlone na ekranie i wysłane na zarejestrowany adres e-mail. Lista przelewów będzie dostępna w sekcji "Moje przelewy".

 

Z jakich metod płatności mogę skorzystać? 

Obecnie możesz użyć karty kredytowej / debetowej *, szybkiego transferu Rapid i Klarna jako metody płatności dla Przelewów Pieniężnych Skrill.

* Wydanych przez USA kart nie można wykorzystać do sfinansowania płatności Przelewów Pieniężnych Skrill.

 

Jakie opłaty są pobierane?

Przelewy Pieniężne Skrill przeprowadzane są bez konwersji walut i opłat za finansowanie.

Paniętaj, że bank może nałożyć oddzielną opłatę.

 

Ile mogę wysłać i jak zwiększyć limity transferu?

Istnieją pewne ograniczenia, które zależą od metody płatności i miejsca docelowego transferu. Zostaniesz powiadomiony na ekranie po wprowadzeniu kwoty, która jest wyższa lub niższa od ustawionego limitu.

Jeśli posiadasz nowe konto Skrill, weryfikacja tożsamości zwiększy Twoje limity.

 

*Po otrzymaniu środków staramy się dostarczać pieniądze natychmiast, jeśli to możliwe, lub w ciągu 24-72 godzin, w zależności od wybranej opcji docelowej (portfel komórkowy) i wybranych metod finansowania oraz dnia tygodnia, w którym wysyłane są pieniądze.

W jakiej walucie przybywają pieniądze?

Skrill Przelew Pieniężny zostanie zrealizowany w lokalnej walucie odbiorcy.

 

Dlaczego nie mogę korzystać z salda Skrill przy Skrill Przelewie Pieniężnym?

Twoje saldo Skrill musi być oddzielone ze względów bezpieczeństwa i zgodności.

 

Czy odbiorca musi posiadać konto Skrill, aby otrzymywać pieniądze?

Nie, konto Skrill nie jest wymagane do odbierania pieniędzy za pomocą usługi Skrill Przelew Pieniężny.

 

Czy mogę wysłać pieniądze do siebie?

Tak, wystarczy wpisać swoje imię i nazwisko, dane do banku lub numer telefonu komórkowego. Proces jest taki sam, jak wysyłanie środków komuś innemu.

 

Co się stanie, jeśli mój przelew za pośrednictwem Skrill Przelew Pieniężny nie powiedzie się?

Jeśli twoja karta lub depozyt bankowy nie powiedzie się, otrzymasz automatyczny e-mail ze szczegółami transakcji.

Jeśli Twój depozyt się powiódł, ale z jakiegoś powodu transfer pieniędzy Skrill się nie powiedzie, twoja płatność zostanie zwrócona na twoją kartę lub rachunek bankowy tak szybko jak to możliwe. Aby zobaczyć status każdego przelewu, którego dokonałeś poprzez Skrill Przelew Pieniężny, sprawdź sekcję "Moje przelewy".

Uwaga: Upewnij się, że wprowadziłeś poprawne dane odbiorcy - numer telefonu, numer IBAN, nazwiska beneficjenta.

 

Czy wysyłanie środków za pomocą Skrill Przelew Pieniężny jest bezpieczne?

System Skrill został opracowany z równie silnym naciskiem na bezpieczeństwo i efektywność jak witryny internetowe usług bankowych i platformy obrotu papierami wartościowymi. Login do konta, dane osobowe i wszystkie transakcje pieniężne zabezpieczone są technologią Secure Socket Layer (SSL) z bardzo bezpiecznym szyfrowaniem 128-bitowym i z certyfikatem VeriSign.

Kiedy wysyłasz płatność za pomocą Skrill, odbiorca nie otrzyma poufnych informacji finansowych, takich jak Twoja karta kredytowa / debetowa lub numer konta bankowego.

 

Czy mogę ustawić kwotę, która będzie otrzymana?

Tak, po prostu dotknij pola Otrzymaj, by ustawić kwotę odbioru. Kwota, którą musisz zapłacić, zostanie zaktualizowana automatycznie.

 

Czy mogę anulować przelew?

Transfery nie mogą zostać anulowane po otrzymaniu płatności i wysłaniu jej do wybranego miejsca docelowego.