Jak mám používat kreditní / debetní kartu u Skrill?

Svou platební kartu můžete ve svém Skrill účtu použít následujícím způsobem:

1. Klikněte na tlačítko Vklad v pravé části vašeho Skrill účtu.
2. V menu si vyberte kartu, kterou chcete použít pro vklad. *
3. Zadejte sumu, kterou chcete vložit, vyberte účel vkladu, zadejte bezpečnostní kód ze zadní strany vaší karty a klikněte na Vložit. **

* Pokud v menu nevidíte žádnou kartu, anebo si přejete použít kartu jinou, můžete kliknout na tlačítko Přidat novou kartu. Abyste přidali novou kartu budete muset zadat číslo vaší karty, dobu vypršení platnosti a bezpečnostní kód ze zadní strany karty.

** Pokud má Vaše platební karta nastavené dodatečné ověření 3D secure, bude nezbytné projít dodatečným ověřením na 3D secure stránce vaší banky.

Při vkladu na Váš Skrill účet kreditní nebo debetní kartou je možné, že budete muset svou kartu, kterou chcete použít ověřit.


Svou kartu můžete použít na okamžitý vklad a na doplnění zůstatku Vaší digitální peněženky a Vaší Skrill Prepaid Mastercard® karty* a také na odeslání plateb různým obchodníkům na webových stránkách.


Ověřením vaší kreditní nebo debetní karty získáte limit pro vklad na kartu Skrill, který by měl splňovat vaše očekávání.

Nicméně, pokud si myslíte, že budete potřebovat provádět vyšší vklady na svůj účet, obraťte se natým podpory Skrilla projednejte s ním možnosti zvýšení vašeho limitu.

 

 

*Karta Skrill je k dispozici pouze obyvatelům schválených zemí Evropského hospodářského prostoru (EHP).