Co je služba Skrill Převody Peněz a jak jí mohu využít?

Se službou Skrill Převody Peněz můžete posílat peníze bez poplatků za převod měn na vaše vlastní anebo na cizí bankovní účty a mobilní peněženky. Převody jsou okamžité (1) a vykonané v místní měně příjemce platby. Tato služba je dostupná pro zákazníky, kteří Skrill účet mají a také pro ty, kteří ho nemají.

Jak se posílají peníze pomocí služby Skrill Převody Peněz?

 • Nemám Skrill účet
 1. Jeďte na stránku služby Skrill Převody Peněz. Zvolte sumu, kterou si přejete odeslat a zemi příjemce. Nad žádostí o převod se zobrazí směnný kurz v reálním čase. Toto je směnný kurz poskytován nezávisle společností Reuters. My nepřidáváme žádný skrytý poplatek k tomuto kurzu.
 2. Peníze můžete v závislosti na zemi příjemce odeslat buď na bankovní účet anebo/a mobilní peněženku.
 3. Abyste platbu dokončili, klikněte na Začátek. Nyní budete přesměrováni na Registrační stránku - jednoduše vyplňte váš email, heslo a vaše osobní informace (jméno a příjmení, datum narození a kontaktní informace). Údaje o platbě, které jste vyplnili dřív, jsou uložené a zobrazené vedle okna s vašimi osobními údaji. Zde je dostupná také možnost Upravit převod.
 4. Jakmile klikněte na Pokračovat otevře se pro Vás BEZPLATNÝ Skrill účet (2). Jako měna účtu se automaticky nastaví měna, kterou jste si zvolili, když jste začali převod.
 5. Dále potvrdíte, zdali posíláte peníze vám anebo někomu jinému. V závislosti od toho, zdali posíláte peníze na bankovní účet anebo na mobilní peněženku, bude zapotřebí vyplnit jméno, číslo bankovního účtu anebo číslo mobilního telefonu příjemce. Údaje příjemce jsou uložené pro budoucí platby.
 6. Jakmile zvolíte typ platby, převod bude dokončen, na obrazovce se zobrazí shrnutí platby a na váš email bude posláno potvrzení o platbě. Seznam všech převodů je dostupný v sekci "Mé převody".

(2) Skrill účet, který je automaticky otevřen je základním účtem a podléhá limitům. Abyste své limity zvýšili bude nezbytné aby jste ověřili svou totožnost.

 

* Klikněte pro zvětšení obrázku

 

 • Mám Skrill účet
 1. Jeďte na stránku služby Skrill Převody Peněz. Zvolte sumu, kterou si přejete odeslat a zemi příjemce. Na službu Skrill Převody Peněz máte přístup také přes svůj Skrill účet.
 2. Peníze můžete v závislosti na zemi příjemce odeslat buď na bankovní účet anebo/a mobilní peněženku.
 3. Nakolik Skrill účet již máte, přihlaste se svým emailem a heslem.
 4. Informace o převodu bude uložená a dále budete muset potvrdit komu posíláte peníze - sobě anebo někomu jinému. V závislosti od toho, zdali posíláte peníze na bankovní účet anebo na mobilní peněženku, bude zapotřebí vyplnit jméno, číslo bankovního účtu anebo číslo mobilního telefonu příjemce. Údaje příjemce jsou uložené pro budoucí platby.
 5. Jakmile zvolíte typ platby, převod bude dokončen, na obrazovce se zobrazí shrnutí platby a na váš email bude posláno potvrzení o platbě. Seznam všech převodů je dostupný v sekci "Mé převody".

Které platební metody mohou použít?

K převodům pomocí služby Skrill Převody Peněz můžete v současnosti jako platební metodu použít debetní anebo kreditní kartu a také Rapid Transfer a Klarma.

*Platební karty vydané v USA nelze použít pro platby se službo Skrill Převody Peněz.

Jaké poplatky účtujete?

Služba Skrill Převody Peněz je bez poplatku za změnu měn a bez poplatku za nahrání peněz.

Prosím, vezměte na vědomí, že vaše banka vám může účtovat samostatní poplatky.

Kolik můžu poslat a jak můžu zvýšit limit pro platby?

Limity pro platby závisí na platebním prostředku, který jste si zvolili a také na zemi do které platbu posíláte. Jakmile zadáte částku, která bude vyšší nebo nižší než stanovený limit, na obrazovce se vám zobrazí oznam o limitech.

Jestliže jste držitelem nového Skrill účtu, své limity můžete navýšit ověřením své totožnosti.

Jak dlouho trvá transakce pomocí služby Skrill Převody Peněz?(1)

Jakmile vaše prostředky obdržíme, doručíme je buď okamžitě anebo do 24-72 hodin v závislosti na zemi příjemce, platebním prostředku (mobilní peněžence), který jste si zvolili a také na dni v týdnu, kdy jste platbu uskutečnili.

Ve které měně peníze dorazí?

Peníze dorazí v místní měně příjemce platby.

Proč nemůžu pro službu Skrill Převody Peněz použít svůj zůstatek ze Skrill účtu?

Váš zůstatek Skrill je třeba uchovávat odděleně kvůli bezpečnosti a dodržování předpisů.

Musí mít příjemce platby Skrill účet, aby mohl obdržet peníze?

Ne, k přijetí peněz pomocí naší služby Skrill Převody Peněz není Skrill účtu zapotřebí.

Mohu poslat peníze sám/sama sobě?

Ano, musíte jen vyplnit své jméno a údaje o vaší bance, do které chcete peníze poslat, nebo své číslo mobilního telefonu, pokud platíte do mobilní peněženky. Postup je úplně stejný jako při posílání peněz někomu jinému.

Co se stane, když se můj převod prostřednictvím služby Skrill Převody Peněz nepodaří?

Pokud bude transakce s platební kartou anebo bankovním účtem neúspěšná, obdržíte automatický e-mail s detaily o transakci.

Pokud bude váš vklad úspěšný, ale z nějakého důvodu Skrill Převod Peněz nebude úspěšný, vaše platba bude co nejrychleji vrácena zpět na vaší kartu anebo bankovní účet. V sekci "Mé Převody" můžete sledovat momentální stav všech vašich převodů.

Pozn: Prosím, ubezpečte se, že vyplníte všechny údaje příjemce platby správně - telefonní číslo, IBAN, jméno příjemce.

Je bezpečné posílat peníze pomocí služby Skrill Převody Peněz?

Skrill byl vyvinutý se stejnými požadavky na bezpečnost a výkon jako webové stránky používané pro bankovní služby a obchodování s akciemi. Vaše přihlášení se k účtu, osobní údaje a veškeré peněžní transakce jsou zabezpečeny pomocí technologie Secure Socket Layer (SSL) s vysoce zabezpečeným 128bitovým šifrováním certifikovaným společností VeriSign.

Když pošlete platbu pomocí Skrillu, příjemce nedostane citlivé finanční informace jako informace o vaší platební kartě anebo číslo bankovního účtu.

Mohu zadat částku, která bude přijatá?

Ano, klikněte na kolonku Oni přijmou a nyní můžete vyplnit částku, která bude přijatá. Částka, kterou musíte zaplatit vy, se pak zobrazí automaticky.

Můžu svůj převod zrušit?

Jakmile jsme vaší platbu obdrželi a poslali jí do vybrané destinace, platbu nelze zrušit.