Jak mám ověřit kreditní /debetní kartu u Skrill?


Pro ověření Vaší platební karty můžete použít dva jednoduché způsoby ověření: ověření pomocí čtyřmístného kódu uvedeného v popisu transakce anebo potvrzením přesné sumy, která byla stažena z Vaší platební karty.

První možnost:

Pokaždé když vkládáte peníze neověřenou platební kartou, náš systém automaticky spouští ověřovací proces vložením čtyřmístného kódu do každého vkladu. Jakmile naleznete platbu ve Vašem výpisu z účtu anebo platební karty, můžete ověřit Vaší kartu kliknutím na odkaz Ověřit v sekci Karty a Bankovní Účty a vložením kódu.

Druhá možnost:

1. Přihlaste se do Vašeho Skrill účtu a klikněte na tlačítko Karty a Bankovní Účty
2. Klikněte na odkaz Ověřit vedle karty, kterou si přejete ověřit  
3. Nyní bude stažena malá náhodná suma z Vaší karty
4. Zkontrolujte Váš výpis z účtu anebo platební karty a naleznete sumu transakce
5. Jakmile znáte jaká suma byla stažena, přihlaste se do svého Skrill účtu a potvrďte tuto sumu

Rychlost tohoto typu ověření je od několika sekund do několika dnů a závisí od rychlosti zpracování platby Vaší bankou a rychlosti, s kterou se daná platba zobrazí na Vašem výpisu.
 
Ověření Vaší karty zvýší maximální výšku sumy, kterou můžete s danou platební kartou vložit, v souladu s našimi maximálními vklady, které jsou uvedeny v tomto článku: Jaké jsou limity pro vklad?

V blízké budoucnosti přidáme ověření karty také do naší Skrill mobile app.

V případě, že se Vám z jakéhokoli důvodu nepovede ověření vaší karty, kontaktujte nás prosím abychom vám pomohli. Prosím, vezměte na vědomí, že za účelem manuálního ověření vás můžeme požádat o výpis z bankovního účtu anebo výpis z karty.